Reklama

Cudowna moc kąpieli

Wygładza skórę, leczy alergie, koi także nerwy. Nalej wody do wanny i wypoczywaj.

Aromatyczne olejki

Jednocześnie myją i nawilżają skórę. Dzięki nim kąpiel staje się najprzyjemniejszą formą aromaterapii, bo ciepła woda sprawia, że zapach staje się intensywny. Dobierając odpowiedni olejek, możesz dodać sobie energii lub się zrelaksować. Olejki nie rozpuszczają się w wodzie. Dlatego po kąpieli ciało jest nawilżone i natłuszczone.

Dla skóry wrażliwej

Nawet jeśli masz skórę bardzo suchą, wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii, to kąpiel z dodatkiem emolientów jej nie zaszkodzi. Przeciwnie - ukoi ją i nawilży. Emolienty uzupełniają naturalnie obecne w skórze lipidy międzykomórkowe oraz substancje wiążące wodę w skórze, zapobiegając jej utracie.

Reklama

Głęboko wnikają w skórę, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna. Mogą zawierać ciekłą parafinę, olej arachidowy lub sojowy, a często także inne, dodatkowo działające składniki.

Lecznicze sole

Kąpiele solankowe zaleca się jako naturalny sposób, by głęboko oczyścić skórę i jednocześnie ją pielęgnować. Sole i minerały zawarte w takich kąpielach działają bowiem detoksykująco. Swoje właściwości zawdzięczają związkom wapnia, magnezu, potasu, jodu, bromu, żelaza i innych biopierwiastków.

Kąpiel solankowa ułatwia rozszerzanie się porów i pobudza oczyszczanie ciała z produktów przemiany materii oraz wchłanianie cennych minerałów.

Świat & Ludzie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy