Aktywnie wykorzystaj moc BIOwarzyw i owoców!

Każdy dzień przynosi nowe zadania i wyzwania, które wymagają od ciebie zaangażowania i wysiłku. Dlatego potrzebujesz mnóstwa siły i energii, by im sprostać, a jednocześnie rozwijać się, dbać o najbliższych i z radością witać kolejny dzień.

Podstawowym źródłem energii dla twojego organizmu jest pożywienie. Podstawą piramidy żywienia, obok aktywności fizycznej, są warzywa i owoce, na bazie których powinno się komponować zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Najlepsze i najzdrowsze warzywa i owocowe pochodzą z certyfikowanych ekologicznych plantacji, gdzie odpowiedzialnie gospodaruje się zasobami, dbając nie tylko o plony, ale też o naturę. W rolnictwie ekologicznym nie stosuje się środków chemicznych, nie ma w nim też miejsca na GMO.

Prawdziwe ekologiczne produkty powstające na bazie tak pozyskiwanych owoców natury charakteryzują się prostym składem, im krótszym tym lepszym, bez niepotrzebnych dodatków.Na terenie Unii Europejskiej oznacza się je certyfikatem rolnictwa ekologicznego, nie tylko potwierdzającym organiczne pochodzenie, ale też świadczącym o wysokiej jakości, która jest stale kontrolowana.

Znak rolnictwa ekologicznego nie przypadkiem widnieje na produktach Jamar BIO: passacie z pomidorów, ciecierzycy konserwowej, musie jabłkowy i occie jabłkowym. Każdy z nich wyróżnia się w pełni naturalnym składem i kryje w sobie całe mnóstwo drogocennych witamin i składników odżywczych. Podobnie jak polskie ekologiczne jabłka, warto włączyć je do codziennego menu całej rodziny. Produkty oparte na warzywach i owocach stanowią niekończące się źródło kulinarnych inspiracji. Można z nich tworzyć doskonałe pełnowartościowe potrawy, które przekonają dzieci do zdrowych posiłków i pomogą w nauce, wzmocnią odporność, dodadzą energii uprawiającym sport oraz wszystkim lubiącym aktywnie wypoczywać. Ważne też, by były przygotowywane samodzielnie i spożywane podczas wspólnych posiłków, podczas których będziecie cieszyć się ich naturalnym smakiem.

Aktywnie wykorzystaj moc BIOowoców i warzyw każdego dnia!

Materiał współfinansowany ze środków UE

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy