Ćwicz i chudnij z trenerem w zaciszu własnego domu

Chcesz zacząć ćwiczyć, poprawić swoją kondycję i zadbać o własne zdrowie? Ćwicz z Yes2Move. Z tego artykułu dowiesz się, dlaczego warto.

Co to jest i jak działa Yes2Move?

Yes2Move to nowoczesna platforma treningowa online. Dzięki niej możesz ćwiczyć w dowolnym miejscu i o każdej porze. Platforma zawiera szeroką bazę filmów treningowych, a także zajęcia prowadzone na żywo przez profesjonalnych instruktorów. Yes2Move składa się ze zróżnicowanych pod kątem poziomu intensywności, czasu trwania oraz celu treningów, co sprawia, że są one przeznaczone dla osób na różnych poziomach zaawansowania sportowego.

Najważniejsze zalety Yes2Move

Korzystanie z platformy Yes2Move ma wiele zalet. Do głównych korzyści można zaliczyć bardzo rozbudowaną i stale rozszerzaną bazę profesjonalnych filmów treningowych. Obecnie obejmuje ona ponad 500 filmów. Warte uwagi są też specjalistyczne treningi na żywo z wykwalifikowanymi instruktorami. Kompetentni, profesjonalni trenerzy mają duże doświadczenie, wiedzę i umiejętności, dzięki czemu prowadzone zajęcia są tak skuteczne, a przy tym przyjemne dla uczestników. To eksperci, którzy od ponad 15 lat prowadzą kluby fitness. Zajęcia na żywo odbywają się od poniedziałku do piątku. Poza filmami, w bazie znajdziesz też starannie opracowane programy treningowe dobrane do określonego celu, jak również personalizowane programy dietetyczne w ramach Multisport Diet.

Yes2Move to miejsce, dzięki któremu nie tylko wzmocnisz i wytrenujesz swe ciało, ale również zrelaksujesz umysł. Zróżnicowane treningi pozwalają bowiem na relaks i ćwiczenia o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Z platformy możesz korzystać kiedy chcesz, kiedy tego potrzebujesz lub po prostu wtedy, kiedy masz na to czas. Nic cię w tej kwestii nie ogranicza. Możesz trenować w zaciszu swojego domu samodzielnie lub z bliskimi osobami. Filmy treningowe możesz odtwarzać na laptopie, telewizorze, a nawet smartfonie.

Programy treningowe, jak również zajęcia online są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn o różnym poziomie aktywności fizycznej. Dzięki temu każdy - nawet zupełnie początkujący, jak również zawodowiec, może znaleźć na platformie filmy, treningi i programy dla siebie.

Sklep Yes2Move

W ramach Yes2Move działa również sklep interentowy - sklep.yes2move.com, gdzie   zakupisz dobrej jakości produkty dla osób aktywnych fizycznie, takie jak odżywki i suplementy, produkty prozdrowotne, żywność dietetyczną, a także akcesoria treningowe. Platforma i sklep wzajemnie się uzupełniają. W e-sklepie znajdziesz produkty, które przydadzą ci się w czasie domowych treningów.

Dostęp do platformy za 1 zł

Wypróbuj Yes2Move za jedyne 1 zł za pierwsze 14 dni i odbierz bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie. Wystarczy wejść na: https://yes2move.com/login.  Sprawdź usługę i przekonaj się, jak wygodne i przyjemne jest ćwiczenie z platformą Yes2Move.

materiały promocyjne
Dowiedz się więcej na temat: sport | fitness | ćwiczenia | zdrowie | trening

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy