Czy marzenia się spełniają? Paulina Krupińska sygnuje limitowaną kolekcję ubrań i akcesoriów

Marzenia się spełnia – tak, jak udało się zrealizować niezwykły projekt będący współpracą młodej marki i popularnej prezenterki. Utkana z tysięcy marzeń limitowana kolekcja answear.LAB x Paulina Krupińska pozwoli Ci uwierzyć w siebie i doda energii do działania. Bo jeśli nie dziś, to kiedy odważysz się na pierwszy krok, aby zrealizować to, czego pragniesz?

Spełnij swoje marzenia z answear.LAB

Po spektakularnym sukcesie kolekcji answear.LAB x KRÓL, młoda odzieżowa marka nie spoczywa na laurach i proponuje Ci nową, limitowaną kapsułę, dzięki której uwierzysz we własne możliwości. Kolekcja answear.LAB x Paulina Krupińska to współczesna opowieść o pielęgnowaniu i spełnianiu marzeń, które rosnąc w naszej głowie, z czasem mają szanse stać się całkowicie namacalne. Z odwagą w sercu i pewnością siebie na zewnątrz, wykorzystując możliwości ofiarowane przez los, warto stopniowo przybliżać się do celu. Może to właśnie dziś jest ten moment, aby wykonać pierwszy krok?

"Dare to dream!" - woła do Ciebie answear.LAB, a wtóruje mu Paulina Krupińska. Drogi marki o międzynarodowym zasięgu i znanej prezenterki splotły się, a ich marzenia o stworzeniu czegoś wyjątkowego mogły się urzeczywistnić. Paulina inspiruje nie tylko stylem, ale przede wszystkim odwagą i niezależnością w podążaniu własnymi ścieżkami i może być przykładem dla innych kobiet, które chcą tworzyć swoją teraźniejszość i przyszłość na własnych zasadach "Pracując tyle lat w branży modowej marzyłam o czymś co będzie bardzo spójne ze mną i pod czym będę mogła się podpisać w 100 %. Taka właśnie jest kolekcja answear.LAB: totalnie synergiczna z moim charakterem i wartościami. Wygodne ubrania, które są eleganckie, komfortowe i jednocześnie zmysłowe -takie połączenie sprzeczności jest we mnie i zapewne w każdej kobiecie." - mówi Paulina Krupińska. Więcej o kulisach powstawania kolekcji można się dowiedzieć, zaglądając na blog modowy Answear.

Odkryj nowe możliwości dzięki limitowanej kolekcji answear.LAB x Paulina Krupińska

Czym zaskoczy Cię limitowana kolekcja? answear.LAB stawia na wygodę i zmysłowość ukrytą pod nowoczesnymi, prostymi fasonami. Szlachetne materiały, jak wiskoza z jedwabiem, skóra naturalna czy bawełna pozwolą Ci osiągnąć maksymalny komfort, a stonowana paleta barw oparta na twarzowych połączeniach czerni, bieli, szarości i różu otworzy nowe stylizacyjne możliwości. Marka przekonuje, że warto inwestować w jakość. "W nowej kolekcji stawiamy na jakość materiałów i szycia. Chcemy, aby ubrania w niej zawarte zostały z naszymi klientkami na dłużej w ich szafach- by przez wiele sezonów mogły dodawać każdej noszącej je kobiecie siły, odwagi, a nawet otuchy." - mówi Agnieszka Korsak, brand director answear.LAB. Sukienki nawiązujące do popularnego w latach 90. fasonu slip dress, skórzane komplety, spodnie damskie z szerokimi nogawkami i zwiewne, gładkie koszule zachwycają dopracowanymi detalami. W pogoni za marzeniami nie można przecież rezygnować ze stylu, dlatego ubrania uzupełniają akcesoria: skórzane paski i torebki. A Ty na co postawisz? Wszystkie elementy z limitowanej kolekcji answear.LAB x Paulina Krupińska znajdziesz tylko na Answear.com.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy