Reklama

Reklama

Jakie kosmetyki do makijażu warto mieć w domu?

Większość kobiet każdego dnia decyduje się na makijaż. Niektóre z nas wolą nienachalną wersję nude, inne stawiają na wyraziste kreski i barwy. Niezależnie od tego, do jakiej grupy należysz (lub chcesz należeć), zaopatrz się w co najmniej kilka podstawowych kosmetyków do makijażu, dzięki którym będziesz mogła oddawać się swoim wizjom.

Gdzie kupić profesjonalne kosmetyki do makijażu w dobrej cenie?

Trzeba przyznać, że rzeczy do makijażu potrafią kosztować dużo. Pamiętaj jednak, że większość z nich posłuży Ci przez bardzo długi czas. W niektórych drogeriach znajdziesz też profesjonalne kosmetyki do makijażu w bardzo dobrych cenach - przystępnych dla różnych portfeli. Zajrzyj na stronę drogerii internetowej Darmarsklep.pl, a na pewno znajdziesz swoje typy. Z czasem przekonasz się, które marki najbardziej Ci odpowiadają. 

Choć wyższa jakość często idzie w parze z wyższą ceną, często dotyczy to produktów o dodatkowym działaniu. Przykładowo, receptura pomadki lub podkładu może mieć przy okazji właściwości nawilżające lub antyalergiczne.

Reklama

Których kosmetyków do makijażu nie powinno zabraknąć w Twojej kosmetyczce?

Choć każda z nas przepada za innym rodzajem make-upu, są takie produkty, które zawsze powinny być pod ręką. Sprawdź, czy potrzebujesz wyłącznie bazowych rzeczy do makijażu, czy może chętnie stworzysz kosmetyczny arsenał.

Po pierwsze, zadbaj o tło bez niedoskonałości

Co będzie tłem dla Twojego dzieła? Zanim sięgniesz po kolorowe kosmetyki do makijażu, zadbaj o piękną bazę. Niech podstawą będzie podkład dostosowany do koloru Twojej twarzy. W niektórych drogeriach stacjonarnych możesz poprosić o pomoc w doborze odcienia. Jeśli borykasz się ze świeceniem cery, wypróbuj podkład matujący; w przypadku wyraźnych niedoskonałości - podkład kryjący.

Do przykrycia wyprysków, ran, blizn i plam przyda się także korektor, oczywiście zbliżony odcieniem do tonacji Twojej skóry. Nawet jeśli nie chcesz używać podkładu, korektor to taka rzecz do makijażu, którą zawsze powinnaś mieć w kosmetyczce. Cienie pod oczami po źle przespanej nocy? Niespodziewany pryszcz? To właśnie korektor pozwoli Ci bez stresu wyjść z domu.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy