Reklama

Reklama

Komfortowy wypoczynek na balkonie, tarasie i w ogrodzie

Wypoczynek wśród bujnej roślinności w ogrodzie, na tarasie, czy choćby na miejskim balkonie ma niezwykłe walory dla naszego poczucia komfortu i wewnętrznej harmonii. Dlatego nawet jeśli dysponujemy niewielką przestrzenią, warto ją zagospodarować tak, żeby maksymalnie skorzystać z chwil spędzonych na powietrzu. Poza samymi roślinami, ważne są także meble ogrodowe, które dobrze dobrane i wygodne, posłużą nam długie lata.

Artykuł sponsorowany

Duże możliwości aranżacyjne ogrodu

Nie ma wątpliwości co do komfortu wypoczynku w ogrodzie. Nawet jeśli jest niewielki, zwykle można go zagospodarować tak, żeby poza stołem i krzesłami przydatnymi podczas grilla z rodziną czy znajomymi, stworzyć również inne zakątki sprzyjające relaksowi na świeżym powietrzu. Kiedy przestrzeń, którą dysponujemy jest duża, z pewnością znajdzie się w ogrodzie miejsce na komplet wypoczynkowy ze stolikiem kawowym. Działka z dorosłymi drzewami świetnie nadaje się do rozwieszenia hamaków - doskonale będą prezentować się w cieniu rozłożystych koron również ławki ogrodowe.

Reklama

Taras - śniadanie na powietrzu i relaks z książką

Taras, czy to przydomowy, czy przynależny mieszkaniu, to doskonałe miejsce na komfortowy wypoczynek. W sprzyjających warunkach możemy z niego korzystać od kwietnia nawet do października. Dobrze dobrany stół i krzesła tarasowe pozwolą nam przenieść się z posiłkami z kuchni czy salonu na świeże powietrze. Oczywiście domowe obiady czy weekendowe grille z przyjaciółmi to tylko jeden ze sposobów na wykorzystanie tarasu. W tej przestrzeni świetnie sprawdzają się oczywiście leżaki, fotele, a nawet łóżka ogrodowe i huśtawki. Mebli, z których skorzystasz na tarasie relaksując się z książką czy słuchając muzyki jest sporo, a ich zakup zależy jedynie od wielkości przestrzeni do dyspozycji i budżetu, jaki możesz i chcesz przeznaczyć na komfortowe wyposażenie tarasu.

A co na balkonie?

Miejski balkon z zasady odznacza się stosunkowo niedużym metrażem. Nie oznacza to jednak, że nawet niewielkiego balkonu nie da się zagospodarować tak, żeby w jak największym stopniu wykorzystać dostępną przestrzeń. Oczywiście trudno zmieścić na balkonie komplet mebli ogrodowych i jeszcze wygospodarować miejsce na leżaki. Nawet jednak w najmniejszej loggi da się z reguły wstawić niewielki stoliczek z dwoma składanymi krzesłami. Warto wspomnieć, że właśnie składane meble doskonale sprawdzą się na balkonach. Nie zabierają wiele miejsca po złożeniu, a rozstawione mogą zapewnić komfortowy wypoczynek nawet kilku osobom jednocześnie. Dzięki składanym krzesłom i leżakom możemy na różne sposoby skorzystać z ciepłych dni na powietrzu nie opuszczając domowej przestrzeni.

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy