Najmodniejsze trendy na wszystkie okazje - AliExpress zaprasza na nową promocję „Summer Sale”

Modzie, tak samo jak i letnim miesiącom nie jest pod drodze z nudą. Wie o tym doskonale AliExpress i dlatego właśnie dedykuje swoją najnowszą specjalną promocję wszystkim wielbicielom mody i fanom najgorętszych trendów. Ta akcja ma na celu zachęcenie wszystkich kochających modę do skompletowania swojej garderoby i wybrania ubrań, które idealnie dopasują się do danej sytuacji - czy będzie to domowe spotkanie, kolacja we dwoje czy też wytęskniony wieczorny wypad z przyjaciółmi. Każdy wybierze coś specjalnie dla siebie. Promocja trwa od 15 do 21 czerwca.

Największa platforma zakupowa na świecie - AliExpress z okazji nadchodzącego wielkimi krokami letniego sezonu zdecydowała się na specjalne zniżki oraz okazje zakupowe pod hasłem "Summer Sale". Wszyscy konsumenci uwielbiający zabawę modą, pod hasłem "Summer sale" znajdą na pewno coś więcej niż tylko kolejne ubrania do swojej szafy. Sukienki typu oversize, neonowa kolorystyka, bluzki z bufkami czy też koszulki z nadrukami - to "must have" każdej fashionistki.

AliExpress pierwszy raz w tym roku zorganizowało promocję "Summer Sale". Wszyscy Polacy z wytęsknieniem wyczekują lata i właśnie dlatego AliExpress zdecydowało się zaprosić do współpracy przy promocji "House Runway" influencerów popularnych na Instagramie. To właśnie oni, którzy na co dzień uwielbiają bawić się modą i trendami podzielą się z konsumentami swoimi inspiracjami i najmodniejszymi stylizacjami.

Ta pierwsza letnia wyprzedaż to swego rodzaju podziękowanie dla użytkowników platformy AliExpress za ich lojalność oraz nagroda za wytrwałość w tym ciężkim dla wszystkich początku roku. Ta promocja związana jest również z ideą AliExpress, której podstawą jest danie szansy influencerom na jeszcze bliższy kontakt z konsumentami dzięki platformie AliExpress Connect.

Według ostatnich informacji Bloomberga, marka zdecydowała się w nadchodzących latach  wesprzeć za pomocą powyższej platformy nawet 1 milion influencerów. A zważywszy na to, że w tym tygodniu do kampanii "House Runway" włączyli się polscy topowi wpływowi twórcy, można śmiało powiedzieć, że AliExpress znalazł się na fali wznoszącej.

Promocja to najlepsza szansa dla tych, którzy lubią łapać okazje. Dość powiedzieć, że wybrane produkty będzie można kupić nawet z 50% zniżką! To również doskonały moment dla wszystkich łowców promocji, którzy uwielbiają iść z duchem czasu, zawsze wyglądają modnie i nie potrzebują  też specjalnej zachęty, żeby wymyślić oryginalną stylizację. Sami stwórzmy więc okazje, w których zaprezentujemy się zgodnie z najnowszymi trendami, a dzięki temu podejściu zawsze będziemy wyglądali gustownie, niezależnie czy będzie to domowe spotkanie w gronie przyjaciół czy też wyprawa na miasto. Ta decyzja leży wyłącznie w naszych rękach!

Jeśli chcesz skorzystać z najnowszej promocji AliExpress "Summer Sale", wejdź na stronę internetową AliExpress albo użyj aplikacji. Aby wykorzystać 4 dolary zniżki, należy zrobić zakup za minimum 30 dolarów. Promocja trwa od 15 do 21 czerwca 2020 roku. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: https://pl.aliexpress.com/.

Platforma zakupowa AliExpress gwarantuje szeroki wybór produktów dostępnych w atrakcyjnych cenach oraz wygodę zakupów. Nie trzeba wychodzić z domu a bezpieczną płatność można dokonać on-line. Ponadto od kilku miesięcy wszyscy konsumenci w Polsce mogą zamawiać paczki bezpośrednio do Paczkomatów w całej Polsce, co sprawia, że zakupy na AliExpress są jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy