Niezapomniana rocznica. Jakie prezenty na rocznicę wybrać?

Zbliża się rocznica Waszego związku lub małżeństwa? Macie więc ważną okazję do świętowania. Miłość należy celebrować, bo to właśnie ona sprawia, że jesteśmy w życiu szczęśliwi. W ten niezwykły dzień warto okazać swojej drugiej połówce wdzięczność za wszystkie wspólnie spędzone chwile. Dlatego dziś Prezentmarzeń (specjalista do prezentów i spełniania marzeń!) pomoże nam wybrać idealny prezent na tę okazję.

Prezenty na rocznicę

Osoby, które tworzą ze sobą romantyczną relację, zwykle znają się bardzo dobrze. Dlatego gdy pomyślisz sobie ‘jaka byłaby wymarzona rocznica dla mojego partnera/partnerki?’, z pewnością coś przychodzi Ci do głowy. Pomożemy więc to zdefiniować. Prezentmarzeń stworzył na swojej stronie zestawienie prezentów na rocznicę. Wszystkie z nich znajdziecie pod tym linkiem: https://prezentmarzen.com/prezent-na/rocznice/. Spośród nich wybraliśmy kilka naszych ulubionych, o których opowiemy Wam poniżej.

Podróż przez życie. Wycieczki na prezent na rocznicę ślubu

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Gdy nadchodzi jego rocznica, warto ją celebrować na znak radości, że dwóm osobom udało się odnaleźć wspólną drogę, którą podążają przez lata. Z tej okazji sprawdzi się wspólny wypoczynek. Podróże rozwijają i zbliżają ludzi do siebie. W ofercie Prezentmarzeń znajdziecie wiele wspaniałych wycieczek. Jeśli jesteście miłośnikami gór, weekend dla dwojga w Zakopanem sprawi, że Wasza rocznica stanie się niezapomniana. Na pary, które preferują morski klimat, czekają piękne pokoje w gdańskim hotelu Prawdzic, który mieści się przy samej plaży. Rocznica to idealny moment, by wyrwać się z miasta, odłożyć na bok obowiązki i naładować energię, a także spędzić wiele romantycznych chwil.

Przez żołądek do serca. Kulinarny prezent na rocznicę związku

To wspaniałe, gdy spotykamy osobę, która okazuje się być naszą drugą połówką. Każdy wspólnie spędzony dzień jest najcenniejszy, a rocznicę warto uczcić magicznymi chwilami. Co powiecie na romantyczną kolację przy świecach w jednej z najlepszych restauracji? Do wyboru macie kuchnię polską, włoską, japońską, żydowską, rosyjską czy indyjską, więc z pewnością znajdziecie coś dla siebie. W ofercie Prezentmarzeń znajdują się też dwa bestsellery, które pary często wybierają na rocznicę: jest to kolacja w ciemności i kolacja połączona ze spektaklem w Teatrze Sabat. Warto oderwać się od codzienności i spędzić czas w oryginalny sposób!

Zawsze trafione prezenty na rocznicę dla niej

Jesteś w trakcie poszukiwań rocznicowego prezentu dla swojej ukochanej, ale nie wiesz, co mogłoby się jej spodobać? Prezentmarzeń przygotował się na taką ewentualność i stworzył jedyne w swoim rodzaju zestawy prezentowe. Polegają one na tym, że Ty kupujesz prezent, który obejmuje daną kategorię, ale to osoba obdarowana wybiera konkretną atrakcję z zestawu, którą chce zrealizować. Jeśli Twoja ukochana jest miłośniczką sfery beauty, możesz obdarować ją zestawem Relaks i uroda, a ona sama podejmie decyzję, na jaki zabieg czy masaż pójdzie. Podpowiemy, że panie najczęściej wybierają masaż czekoladą. 

Prezenty na rocznicę dla niego

Rocznica już niebawem, a Ty jeszcze nie wybrałaś prezentu dla ukochanego? Nic straconego, biegniemy z pomocą. A właściwie... lecimy! Jeśli Twój mąż lub partner nie boi się nowych wyzwań, podaruj mu bestseller z oferty Prezentmarzeń - skok ze spadochronem. Jest to atrakcja, na którą decydują się osoby głodne największej dawki adrenaliny i najmocniejszych wrażeń. Skok odbywa się w tandemie z doświadczonym instruktorem, który zadba o bezpieczeństwo. Twój ukochany skoczy z wysokości 3000-4000 m, z czego większość tej odległości pokona swobodnym spadaniem. Dopiero, gdy znajdzie się 1500 m nad ziemią, otworzy się czasza spadochronu i nastąpi szybowanie, podczas którego podziwiać będzie niezwykłe widoki w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Mamy tylko jedno życie, czyli jedną okazję do spełnienia wszystkich marzeń. Nie warto więc z nimi czekać!

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje