Reklama

Reklama

Podaruj bliskiemu wyjątkowe chwile w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim

Tylko 15 minut od Centrum Warszawy!

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu na prezenty? To co możesz podarować bliskim w te Święta to przede wszystkim czas... Nie tylko Twój, ale także czas dla siebie, którego w świątecznej gorączce zawsze nam brakuje. Obdaruj najbliższą osobę prezentem, który pozwoli jej wyciszyć umysł, osiągnąć stan głębokiego relaksu i  zregenerować ciało. A wszystko to w zasięgu ręki! Zamów kartę podarunkową SPA & Wellness w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim.

Relaks w Studio Sante

Wyobraź sobie miejsce, gdzie zregenerujesz się jak nigdzie indziej i zapomnisz o wszystkim poddając się wyjątkowo relaksującym rytuałom. Ta magiczna przestrzeń znajduje się tylko 15 minut od Centrum Warszawy! Studio Sante  oferuje zabiegi, masaże oraz pobyt relaksacyjny w Strefie Basenów i Saun, co więcej ma moc poprawiania samopoczucia już w zaledwie 60 min. Dlatego z myślą o świątecznych momentach podaruj bliskim błogi relaks - wyjątkową Kartę Podarunkową od Studio Sante.

Reklama

Obiekt gwarantuje usługi na światowym poziomie w kameralnej atmosferze i luksusowym otoczeniu. W ofercie znajdziesz między innymi zabiegi, które pozwolą w pełni wyciszyć umysł, zwiększyć siły witalne czy spalić kalorie:

§  Orientalne masaże - m.in. balijski, tajski, shiatsu, Lomi Lomi Nui;

§  Magiczne rytuały - m.in. Brazylijska Samba i Bora Bora;

§  Sesje floatingowe  - to najgłębszy relaks na Ziemi i odnowa ciała;

§  Luksusowe zabiegi na twarz i ciało - np. Kokonowy zabieg na twarz, czyli luksusowa ceremonia regeneracyjno-nawilżająca, a także nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej;

§  Relaksującą Strefę Basenów i Saun - w tym japońska Sauna skalna Ganbanyoku, czyli sposób na relaks i utrata do 1200 kalorii podczas 45-60 min wypoczynku na rozgrzanej krzemionce wulkanicznej z Hokkaido.

Karta podarunkowa Studio Sante - dlaczego to najlepszy pomysł na prezent?

Ile kosztuje voucher? To Ty decydujesz o jego wartości! Może opiewać na dowolną kwotę i być wykorzystany podczas jednej lub kilku wizyt, ponieważ jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu. Wydawany jest w formie eleganckiej karty zapakowanej w ozdobną kopertę.

Osoba, którą nią obdarujesz ma całkowitą swobodę w wyborze usług i zabiegów w ramach kwoty, na którą opiewa voucher. Dzięki temu może wybrać dokładnie taki rodzaj relaksu, jakiego najbardziej potrzebuje. Wygodnie, prawda?

Kartę (lub karty!) możesz zamówić:

online: na sklep.studiosante.pl/karta-podarunkowa

mailowo: kontakt@studiosante.pl

telefonicznie: +48 605 130 152, +48 691 603 611

lub w recepcji Strefy Basenów i Saun w Studio Sante.

Regulamin kart podarunkowych:

https://www.studiosante.pl/regulamin-kart-podarunkowych-sante/

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje