Szukasz materaca 160x200 do sypialni? Postaw na materace Hilding i Curem

Odpowiednio wykonany materac stanowi gwarancję nie tylko komfortu podczas spania, ale także zdrowego snu, który jest jednym z podstawowych czynników wpływających na nasze samopoczucie. Dla osób borykających się z problemami zdrowotnymi związanymi z kośćmi, mięśniami lub nieprawidłową postawą właściwe podłoże do spania, wytworzone z najwyższej jakości materiałów, jest elementem wręcz niezbędnym. Liderem branży materacy łóżkowych na chwilę obecną niezaprzeczalnie jest firma Hilding, która już od wielu lat zaopatruje swoich klientów w profesjonalne produkty, znacznie poprawiające jakość ich snu.

Jakiego rodzaju materace produkuje firma Hilding?

Ta posiadająca wiodącą pozycję w produkcji materacy firma wytwarza w zasadzie wszystkie możliwe rodzaje profesjonalnych podłoży do spania. Całkiem popularnymi produktami marki Hilding są materace sprężynowe, które mogą kojarzyć się z tradycyjnymi i prostymi rozwiązaniami, jednak szwedzka firma, podobnie jak na wszystkich polach, tak i na tym stawia przede wszystkim na wysoką jakość i kompleksowość. 

Marka Hilding posiada w swojej ofercie zarówno podłoża do spania przeznaczone do codziennego użytku, jak również specjalistyczne materace medyczne. Do wyboru jest szeroka gama rozmiarów. Jednym z największych oraz najbardziej popularnych jest materac 160x200. Taka wielkość niewątpliwie zapewni komfort snu i wygodę każdemu użytkownikowi. Decydując się na zakup materaca łóżkowego warto także zwrócić uwagę na modele Curem by Hilding, które wykonane są z najnowocześniejszych rodzajów materiałów, a ich budowa opiera się na świeżych, innowacyjnych rozwiązaniach.

Oprócz tego warto zaznaczyć, że wszystkie materace Hilding są ukształtowane w aż siedem stref podparcia. Każda z nich przeznaczona jest dla innej partii ciała, na przykład dla głowy, barków, lędźwi, ud, itd. Daje to maksymalne dopasowanie materaca do korzystającej z niego osoby, co pozytywnie wpływa na wygodę użytkowania, a także na zdrowie.

Materace kieszeniowe

Materace sprężynowe kieszeniowe produkcji przedsiębiorstwa Hilding cechują się charakterystyczną budową. W ich wnętrzu zamontowane są sprężyny, z których każda umieszczona jest w osobnej materiałowej kieszonce. Dzięki temu, że są one ze sobą połączone każda sprężyna może pracować indywidualnie, równocześnie zachowując właściwości i kształt całego materaca. Indywidualna praca sprężyn skutkuje wysoką elastyczność punktową materaca - polega ona na tym, że materac ugina się jedynie w miejscu nacisku. Innym typem materacy sprężynowych jest tak zwany Multipocket. Od zwykłej budowy kieszeniowej różni się on tym, że sprężyny mają mniejszą średnicę i jest ich znacznie więcej. W praktyce oznacza to jeszcze większą liczbę punktów podporu ciała.

Materace piankowe

Materace piankowe, które również są produkowane przez Hilding, mogą cechować się większą lub mniejszą twardością, w zależności od rodzaju pianki, z której są wykonane. Ich wspólnym mianownikiem jest antyalergiczność, która wynika z wykorzystywania nieuczulających materiałów do ich produkcji. Wiele z nich charakteryzuje się także termoelastycznością, która polega na odpowiednim dla budowy naszego ciała odkształcaniu się materaca pod wpływem wytwarzanego przez nas ciepła.

Dlaczego warto wybrać materac marki Hilding?

Jest wiele przesłanek świadczących o tym, że zakup produktów Hilding jest dobrą i rozsądną decyzją. Po pierwsze należy pamiętać o wspominanych już wcześniej materiałach najwyższej jakości, z których wykonane są te materace. Każdy z nich jest ponadto całkowicie neutralny dla naszego układu immunologicznego, dzięki czemu nie musimy martwić się o wystąpienie wszelkiego rodzaju uczuleń. Wszystkie materace marki Hilding są łatwe do oczyszczenia oraz posiadają co najmniej 5-letnią gwarancję producenta. Warto również nadmienić, że Hilding jest rekomendowany przez zdrowykręgosłup.pl, czyli specjalistyczny portal medyczny, poświęcony ortopedii.

Firma Hilding już od wielu lat zajmuje się profesjonalną produkcją wygodnych i funkcjonalnych materacy, które w ogromnym stopniu zwiększają jakość snu. W swojej ofercie marka ta posiada kilka rodzajów produktów, które różnią się poszczególnymi właściwościami. Dzięki temu każda osoba może dopasować wybór materaca do własnych preferencji i potrzeb. Podłoża do spania wytwarzane przez Hilding charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a sama firma dokłada wszelkich starań, aby dbać o zdrowie i komfort swoich klientów.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

materiały promocyjne