Uwolnij włosy od toksyn

Kiedy ostatni raz oczyszczałaś swoje włosy? Zwykły szampon nie usunie wszystkich toksyn zakumulowanych w łusce włosa. Smog i inne zanieczyszczenia odkładają się w nich i magazynują dłużej niż w skórze! Efektem jest fatalna kondycja pukli.

Zanieczyszczone włosy są matowe, suche i pozbawione blasku. Zaczynają także masowo wypadać. Jak oczyścić je w domowym zaciszu? Wbrew pozorom nie jest to trudne. Wystarczy zaopatrzyć się w kosmetyki do pielęgnacji włosów, których formułę oparto na roślinnym czarnym węglu z bambusa. Skuteczność jego działania potwierdziły liczne badania naukowe. Laboratoryjnie udowodniono, że nie tylko oczyszcza włosy, ale i zabezpiecza je przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi i toksynami. Głęboko oczyszcza i ma właściwości detoksykujące. Sprawia, że włosy są lekkie i zwiewne, ponieważ zapobiega ich przetłuszczaniu się i nie obciąża ich niebezpiecznymi dla zdrowia całego organizmu substancjami chemicznymi. Spektakularne efekty daje zwłaszcza w połączeniu z magnezem. Ten niezbędny człowiekowi pierwiastek zwiększa poziom nawilżenia włosów i zwalcza efekty działania polutantów. Wy dodatku wychwytuje wolne rodniki, przez co przeciwdziała stresowi oksydacyjnemu. W dużej mierze to właśnie stres oksydacyjny, czyli zaburzenie równowagi organizmu, odpowiada za wypadnie włosów, a nawet łysienie!

Natychmiastowa pomoc

- Na skutek działania szkodliwych czynników zewnętrznych, detoks, zwłaszcza włosów, to konieczność, ponieważ włosy magazynują toksyny dłużej niż skóra! - alarmuje Franck Provost, jeden z najsłynniejszych fryzjerów świata, założyciel fryzjerskiej marki Franck Provost. Z myślą o wszystkich osobach, mieszkających głównie w najbardziej zanieczyszczonych miastach Polski, fryzjer gwiazd i ekspert wraz z zespołem trychologów opracował gamę  produktów D-TOX.  Szampony i odżywki  J’aime  D- TOX głęboko oczyszczają włókno włosowe oraz skórę głowy. Ich aktywne działanie przyczynia się do sprawnego usuwania szkodliwych dla włosów oksydantów i wolnych rodników. Już po pierwszym użyciu szamponu i odżywki wosy są i Efekt działania jest natychmiastowy, a inne stosowane potem produkty pielęgnacyjne są bardziej skuteczne.  

Nawet, jeżeli wydaje ci się, że nie mieszkasz w bardzo zanieczyszczonym miejscu, twoje włosy mogą być mocno obciążone szkodliwymi polutantami. - Do co trzeciego zabiegu mycia włosów zalecam ich głęboki detoks, który je wzmocni i zabezpieczy, dzięki czemu inne produkty pielęgnacyjne J’aime My będą działać skuteczniej -  przekonuje Franck Provost. Procedurę usuwania toksyn z łusek włosów należy rozpocząć od dokładnego umycia ich szamponem D- TOX. Choć ma czarny, głęboki kolor (to efekt użycia naturalnego węgla), śmiało mogą używać go blondynki i posiadaczki mocno rozjaśnionych pukli. Kosmetyk nie barwi włosów! Za to dogłębnie je oczyszcza, rewitalizuje o zabezpiecza przed akumulowaniem się zanieczyszczeń atmosferycznych. Połączenie aktywnego naturalnego roślinnego węgla z bambusa i magnezu sprawia, że smog i inne toksyny nie mają szans!

By domowy zabieg detoksykacji mógł w pełni zadziałać, konieczne jest także użycie odżywki D-TOX. W jej składzie znajdziemy także tylko naturalne produkty. Formułę, tak samo jak w przypadku szamponu z tej samej gamy, oparto na bambusowym węglu i magnezie. Odżywka J’aime D - TOX Frank Provost  nie tylko pomaga zabezpieczyć włosy przed działaniem toksyn, ale i delikatnie je wygładza.  W dodatku głęboko je nawilża, przez co zyskują piękny,naturalny połysk! W dużej mierze ułatwia także rozczesywanie włosów, ponieważ jej składniki rozplątują włosy.

-Zastosuj po szamponie i pozostaw 3 do 5 minut, aby uzyskać głęboki efekt odżywienia. Twoje włosy pozostaną odżywione i miękkie - radzi Frank Provost.

Regularne korzystanie z serii kosmetyków D- TOX, to gwarancja, że twoje włosy nie będą obciążone zanieczyszczeniami i nie będą wypadać garściami.

PURE D-TOX Shampoo - cena: około 40 zł.
PURE D-TOX Conditioner - cena: około 40 zł

Dostępnie wyłącznie w drogeriach Rossmann.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy