Reklama

Reklama

DRUGIE ŻYCIE BUTELKI - Sceniczne aranżacje świetlne

Butelka – niecodzienna inspiracja. Bogata w kształt i koloryt, która w połączeniu z żywym światłem tworzy niepowtarzalną kompozycję świetlną, nadającą się idealnie do różnego rodzaju aranżacji przestrzeni, a także do dekoracji domowego wnętrza. „Świetlik SeBaba” posiada w sobie ciepły i niepowtarzalny klimat, który niczym świetlny toast może magicznie przyświecać podczas wyjątkowych dla nas w życiu chwil. Świetlik równie znacząco odgrywa swoją rolę na scenie, przez co uświadamia widzowi, że butelka to wartościowy i cenny surowiec. Swoistą formą twórczego wyrazu SeBaby niechaj będzie przykład świetlikowych aranżacji scenicznych podczas koncertu Renaty Przemyk i chóru Viribus Unitis w konińskim Oskardzie podczas gali wręczenia nagród kulturalnych „Kariatydy 2013”.

Butelka – niecodzienna inspiracja. Bogata w kształt i koloryt, która w połączeniu z żywym światłem tworzy niepowtarzalną kompozycję świetlną, nadającą się idealnie do różnego rodzaju aranżacji przestrzeni, a także do dekoracji domowego wnętrza.
„Świetlik SeBaba”  posiada w sobie ciepły i niepowtarzalny klimat, który niczym świetlny toast może magicznie przyświecać podczas wyjątkowych dla nas w życiu chwil. 
Świetlik równie znacząco odgrywa swoją rolę na scenie, przez co uświadamia widzowi, że butelka to wartościowy i cenny surowiec. Swoistą formą twórczego wyrazu SeBaby niechaj będzie przykład świetlikowych aranżacji scenicznych podczas koncertu Renaty Przemyk i chóru Viribus Unitis w konińskim Oskardzie podczas gali wręczenia nagród kulturalnych „Kariatydy 2013”.

 

„Drugie Życie Butelki”

 

 

 

 

 

 


fot.Marika Sypniewska

 

 

fot.Marika Sypniewska

 

 

fot.Marika Sypniewska

 

 

 

fot. Fresque.pl

Reklama

 

 

 

 


fot. Fresque.pl

 

 

 

 

 

 


fot. Fresque.pl

 

 

 

 


fot. Fresque.pl

 

 

 

 


fot. Fresque.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy