Reklama

Reklama

Dorota Goldpoint wyróżniona statuetką Super Wiktorii – znak jakości polskich przedsiębiorców.

22 października w warszawskim hotelu Airport Hotel Okęcie odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek Wiktorii, które przyznaje Warszawska Izba Przedsiębiorców. W tym roku już po raz 19 wyróżniła najlepsze polskie firmy. Wśród nich znalazła się polska projektantka Dorota Goldpoint, ze swoją luksusową marką stworzoną dla kobiet i z miłości do piękna.

22 października w warszawskim hotelu Airport Hotel Okęcie odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek Wiktorii, które przyznaje Warszawska Izba Przedsiębiorców.
W tym roku już po raz 19 wyróżniła najlepsze polskie firmy. Wśród nich znalazła się polska projektantka Dorota Goldpoint, ze swoją luksusową marką stworzoną dla kobiet i z miłości do piękna.

Projekty Doroty oraz jej niesamowita przedsiębiorczość zostały docenione i nagrodzone Super Wiktorią. Galę uświetnił pokaz najnowszej jej kolekcji  „Piękna Siła”, w której udział wzięła plejada polskich aktorek : Joanna Kurowska, Anna Powierza,  Magdalena Waligórska – Lisiecka, Martyna Kliszewska.  

Znane osoby coraz częściej sięgają po kreacje projektantki,  ponieważ marka Dorota Goldpoint to szlachetność tkanin, staranność  wykonania, elegancja oraz nowoczesna, minimalistyczna forma. W dodatku jak mówią same gwiazdy, projektantka jest lojalna wobec kobiet, sprawia, że czują się jeszcze piękniejsze, a rzeczy tworzone przez nią podkreślają  charakter oraz wyjątkowość każdej z nich. 
Galę poprowadzili Ryszard Rembiszewski  wraz z  Agnieszka Jastrzębska w sukni projektu Doroty, która prezentowała się zjawiskowo.


Reklama

 

http://www.goldpoint.com.pl

link do filmu z pokazu : 

https://youtu.be/DeKmBhVwrcU
 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama