Reklama

Reklama

Moda-Gdzie mozna ją spotkać, na czym polega i czy potrafi łączyć pokolenia???

Więc zacznijmy od tego że głównie przyjęty zwyczaj dotyczy głównie sposobu ubierania się oraz gonienia nowych trendów które ciągle ulegają zmianie. Style w modzię łączą pokoloenia bo to co było modne 20 lat temu dziś wraca ze zdwojoną siła . Jak wiele z nas znalazło w szfie starą sukienkę której młodość dawno zgineła dzieki nam odżywa na nowo i przeżywa swoją drugą młodość!!

Gdzie jeszce można zobaczyć pogoń za moda i trendami?? A więc poprostu jest to styl w sztuce sprzed wieków. Tak wiele osób wydaje niemałe sumy pieniędzy na dzieła sztuki czy antyki ?? Dlatego nawet w nowoczesnym budownictwie wykorzystuje sie elementy architektury sprzed lat.

Reklama

Ostatnim etapem gdzie jeszcze ujrzymy mmode poza ubiorem i architekturą jest poprostu wszystkim znana i wszem obecna muzyka. Jakże dziś jest modne odtważanie starych kawałków w nowoczesnej formie!! Często jest tak że my dziś na dyskotekach lub w klubach bawimy się przy muzyce naszych rodziców. A wielkie przeboje np.lat 80 słuchamy do dziś dnia

Tak więc moda to nei tylko styl ubierania się ale i muzyka i architektura gdzie się nie popatrzy wszędzie dostrzec można mode sprzed lat delikatnie unowocześnioną więc kochani jedno jest pewne moda łączy pokolenia i nawet jeśli myślimy że już przemineła ona wróci napewno !!!!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy