Reklama

Reklama

Kolorowe eyelinery na lato!

Kreska nad okiem modna jest niemal od zawsze. Lato 2014 prezentuje nieco awangardową odsłonę klasycznego makijażu. Aby przełamać jej surowy styl w letnie wieczory, najlepiej zastosować… kolorowy eyeliner. Styliści tego lata polecają szalone, letnie kolory – limonkę, soczysty pomarańcz czy fuksję. Ci mniej odważni mogą stawić na bardziej stonowane barwy – odcienie niebieskiego, zielonego bądź fioletowego. Kolorowy eyeliner świetnie skomponuje się z rozświetlającym różem i tuszem do rzęs. Co jak co, ale w takim makijażu zapewne twarz będzie wyglądać świeżo i… wakacyjnie.

Kreska nad okiem modna jest niemal od zawsze. Lato 2014 prezentuje nieco awangardową odsłonę klasycznego makijażu.
Aby przełamać jej surowy styl w letnie wieczory, najlepiej zastosować… kolorowy eyeliner. Styliści tego lata polecają szalone, letnie kolory – limonkę, soczysty pomarańcz czy fuksję. Ci mniej odważni mogą stawić na bardziej stonowane barwy – odcienie niebieskiego, zielonego bądź fioletowego.
Kolorowy eyeliner świetnie skomponuje się z rozświetlającym różem i tuszem do rzęs. Co jak co, ale w takim makijażu zapewne twarz będzie wyglądać świeżo i… wakacyjnie.

 

 

 

 Do letniego makijażu polecam wodoodporny eyeliner w żelu marki IsaDora Ma wysoką zawartość pigmentów – kolor nie zmieni się w ciągu dnia, a makijaż będzie wyrazisty. Specjalna tekstura umożliwia szybkie wysychanie, dzięki czemu nie rozmazuje się podczas aplikacji.

 

 

Nowości kolorystyczne w kolekcji letniej: 08 Turquoise, 09 Aqua

 

 

Sugerowana cena: 60 zł 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy