Reklama

Reklama

Paznokcie w kolorach makijażu

Moja pasja to paznokcie i makijaż, zakochana w kolorach i możliwościach, postanowiłam stworzyć jedność i przedstawić wam wyniki mojej pracy.

Inspiracją  do napisania tego artykułu stały się zdjęcia wykonanych stylizacji.

            Jak wiemy starannie wykonany manicure, zwraca naszą uwagę i wzbudza zachwyt. Zmieniają się kształty, kolory, ale zadbane, piękne i zdrowe paznokcie oraz dokładny makijaż nigdy nie wychodzą z mody.

            Niektórzy pewnie zapytają co ma makijaż do koloru paznokci?, ale zwróćcie uwagę na zdjęcia, jak został stworzony niezwykły efekt, tworząc całość wizerunku.

Reklama


 

 

 

 

 

 

 

 Ostatnio zauważamy, że wielkim hitem stały się paznokcie naturalne pomalowane na jeden kolor, w dwóch kontrastujących kolorach lub metodą ombre.

Przy okazji chciałabym wam bliżej przedstawić tą metodę malowania, gdyż jest ona ściśle związana również z makijażem.

Ombre Manicure, to technika malowania paznokci bazująca na półcieniach i stopniowym przechodzeniu jednego koloru, w drugi . Cały paznokieć malujemy kolorem bazowym i od wolnego brzegu paznokcia cieniujemy(ja to robię gąbeczką), kolor kontrastujący lub w podobnym odcieniu, przez to uzyskamy fantastyczne efekty, które potrafią zaskoczyć. Nie ma sztywnych zasad, których musisz się trzymać malując paznokcie, baw się kolorami, tworząc coś własnego.

Poniżej przedstawiam metodę ombre na paznokciach i w makijażu.

Wykorzystajmy te możliwości i malujmy oczy w ulubionych kolorach lakieru do paznokci, zobaczcie jak często zwracamy uwagę na to czy buty pasują do torebki, czy biżuteria pełni dopełnienie ubioru, a gdybyśmy tak za dodatki przyjęły makijaż i kolor lakieru do paznokci? Kto ma ochotę?

Osobiście uwielbiam taki dodatek jak makijaż i paznokcie w tych samych kolorach(odcieniach), wiem, że się wyróżniam, każda z nas czuje gdy przyciąga uwagę i wzbudza zachwyt.

            Większość z nas na co dzień chodzi bez pełnego makijażu i pomalowanych paznokci(ewentualnie odżywka), a jak już to raczej wybieramy beże, brązy, róże, ale uwierzcie i w takich kolorach można stworzyć idealny duet.


Kochane lakiery i cienie w dłoń, stwórzcie własny wizerunek, kolory należą do was i do waszej wyobraźni.

                                                                                              Powodzenia ;-)

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje