Reklama

Reklama

Wrocław:Świąteczna zbiórka na niezwykłe paczki dla niepełnosprawnych dzieci

Święta to szczególny czas, w którym nasze serca otwierają się na potrzeby innych. Już po raz kolejny Hotel Tumski współorganizuje akcję Podaruj Dziecku Uśmiech - Mikołaje są wszędzie, której organizatorem jest Towarzystwo Sportowo Turystyczne przy Kogeneracji.


Święta to szczególny czas, w którym nasze serca otwierają się na potrzeby innych. Już po raz kolejny Hotel Tumski współorganizuje akcję Podaruj Dziecku Uśmiech - Mikołaje są wszędzie, której organizatorem jest Towarzystwo Sportowo Turystyczne przy Kogeneracji.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji przygotowywania paczek świątecznych dla dzieci niepełnosprawnych uczęszczających do szkoły przysposobienia pracy CEKiRON we Wrocławiu. Podopieczni ucieszą się z każdej podarowanej rzeczy, dlatego tym bardziej zachęcamy do przekazana na ten cel ciuchów, słodyczy – lub wsparcia finansowego. Datki zbieramy do czwartku, 17.12.2015.

Reklama

Więcej informacji pod numerem tel. 691 200 542 udziela Jacek Wojtyłło z TST Kogeneracja. Wszystkich ludzi dobrej woli, którzy wesprą akcję, zachęcamy również do pojawienia się na samym wydarzeniu, które rozpocznie się o 18.12 o 9:00 na Barce Tumskiej i potrwa do południa.
Pieniądze na prezenty wpłacać można na konto TOWARZYSTWA SPORTOWO TURYSTYCZNEGO: 78 1050 1575 1000 0022 3631 1904.


18 grudnia będzie dniem szczególnym dla dzieci, ponieważ właśnie wtedy z okien Barki Tumskiej ujrzą Mikołajów płynących Odrą w różowej łodzi smoczej. Mikołaje przywiozą ze sobą prezenty, które wręczą na pokładzie Barki dzieciakom.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy