Reklama

Reklama

Uwaga! Konkurs Tantum Verde #niedozastąpienia!

12 listopada ruszył konkurs marki Tantum Verde #niedozastąpienia! Pokaż zdjęcie obrazujące hasło „Mama jest nie do zastąpienia”, zaproś do głosowania swoich znajomych i wygraj jeden z trzech kuponów o wartości 100 zł do sieci Empik lub nagrodę główną – weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Mazurskie Siedlisko Kruklin!

 Kto jest nie do zastąpienia w domu? Mama! Zawsze ma dla nas czas, gotuje najlepsze obiady, służy dobrą radą a dom aż lśni! Cały ład i porządek zmienia się, gdy mama choruje. Co się wtedy dzieje? Istny Armagedon! Aby wziąć udział w konkursie, wejdź na www.facebook.com/tantumverde i dodaj za pomocą aplikacji zdjęcie, w którym uzasadnisz, dlaczego mama jest #niedozastąpienia – pokaż, co się dzieje w domu, kiedy jest nieobecna. Następnie zaproś swoich znajomych do zabawy – niech oddadzą głos na Twoje zgłoszenie i pomogą wygrać nagrody!

Reklama

Co dwa wręczane są bony o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie stacjonarnym oraz internetowym sieci Empik. Dodatkowo osoba, której zgłoszenie uzyska najwięcej głosów do 31 grudnia – wygrywa weekend dla dwóch osób w hotelu Mazurskie Siedlisko Kruklin!

Zapraszamy do udziału w konkursie - POWODZENIA! J


 

Więcej informacji na temat firmy oraz dystrybuowanych produktów na stronie: www.tantumverde.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje