Reklama

Reklama

Czarny kolor jeszcze nigdy nie był tak czarny

Od pewnego czasu czerń na dobre wkroczyła do naszych wnętrz. Co zrobić, gdy marzymy o kolejnym czarnym dodatku, ale sklepy nie oferują nic interesującego? Poznaj nową farbę Black 2.0 marki Stuart Semple.

O taki kolor walczono od lat - prawdziwie czarna farba, która nie zostawia szarawych plam, jest trwała i ma mocny, wyraźny pigment. Brytyjski artysta Stuart Semple ma już za sobą kolor Black 1.0 - wyraźnie czarny, ale nie tak matowy i głęboki, jak jego najnowsza wersja. Sam artysta określa swój produkt mianem "najczarniejszego z czarnych". Farba ma właściwości anty-odblaskowe i intensywnie matujące, dzięki czemu każdy pokryty nią przedmiot wygląda jak ogromna, ciemna plama.

Co ciekawe produkt nie należy do najdroższych. Butelka o pojemności 150 ml kosztuje niewiele ponad 60 złotych. Jak możesz jej użyć w swoim wnętrzu? Pomaluj na czarno ramy obrazów czy zdjęć na ścianach, nóżki od ulubionego stolika nocnego czy uchwyty w łazienkowych szafkach.

Reklama

Wszystkie niewielkie elementy w kolorze głębokiej czerni nadadzą wnętrzom charakteru i nuty ekstrawagancji. Jeśli nie jesteś fanką tak ciemnych kolorów, możesz wykorzystać ten kolor przy pracach plastycznych dla swoich dzieci czy wykonywaniu decoupage’u. Efekt wow murowany!

Ewelina Willmann

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje