Reklama

Reklama

Płyty indukcyjne 2.0: Oszczędność czasu i energii

Amica wprowadza na rynek płyty indukcyjne 2.0 - sprzęt, który ułatwi codzienne gotowanie i pozwoli zyskać cenne godziny.

Najnowszym rozwiązaniem, które marka Amica proponuje swoim klientom, są płyty indukcyjne 2.0. Urządzenie jest wyposażone w wiele przydatnych funkcji ułatwiających codzienne gotowanie. Jedną z nich jest PowerBooster, która zwiększa moc grzania, dzięki czemu cały proces przebiega szybciej, np. prawie pół litra wody można zagotować zaledwie w 60 sekund. Krótszy czas gotowania i smażenia sprawia, że potrawy nie tracą cennych składników odżywczych, tak bardzo potrzebnych w zdrowej diecie.

Chcesz ugościć większe grono przyjaciół? Koniec z patelnią, która nie mieści się na powierzchni palnika. Dzięki funkcji AutoBridge duże naczynie może stać na dwóch palnikach jednocześnie. Wykryje ona np. pojemną brytfannę, a oba pola automatycznie połączą się w jedno, intuicyjnie dopasowując się do wielkości naczynia.

Reklama

Z kolei opcja FlexiSpace pozwoli w pełni wykorzystać powierzchnię płyty grzewczej. Kształt palnika jest nietypowy, bo kwadratowy. Unikniesz dzięki temu marnowania miejsca, a wielkość i nietypowy kształt używanego naczynia nie będą przeszkodą na drodze do efektywnego gotowania. FlexiSpace to rozwiązanie idealne np. do kwadratowych patelni grillowych. Możesz mieć pewność, że twoje dania zostaną podsmażone równomiernie.

A co z kosztami prądu? Przecież używanie płyt ceramicznych znacząco je zwiększało... Jednak przy płycie indukcyjnej zużycie energii jest niższe aż o 40 proc.. Nie tylko zmniejszą się rachunki za energię elektryczną - nie zapominaj też, że takie rozwiązanie jest dużo bardziej przyjazne dla środowiska.

Płyty indukcyjne 2.0 są na tyle uniwersalne, że pasują do wnętrz w każdym stylu. Możesz umieścić je w kuchni niezależnie od tego, z jakiego materiału zrobione są w niej blaty. Ich grubość również nie gra roli. Płytę zamontujesz nawet w cienkim, 12 mm, blacie, pod którym znajduje się szuflada, a także w grubym 28 mm blacie umieszczonym nad piekarnikiem Amica.

materiał partnera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje