Reklama

Reklama

Bezprzewodowe odkurzanie i mycie

Lubisz porządek, ale chciałbyś sprzątać szybciej i efektywniej? Poznaj bezprzewodowy myjący Philips SpeedPro Max Aqua 3w1. Odkurzacz SpeedPro Max Aqua wyposażono w nasadkę 360ᵒ, funkcję mycia i system AquaBoost oraz odłączany odkurzacz ręczny.

SpeedPro Max Aqua to w zasadzie trzy urządzenia w jednym. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku i masz do dyspozycji lekki i łatwy do przenoszenia odkurzacz ręczny. Pomoże on utrzymać porządek w domu, w samochodzie i gdziekolwiek będziesz tego potrzebować. Nawet małe cząstki, takie jak kurz, piasek czy okruchy można z nim łatwo posprzątać w ciągu kilku sekund. W dodatku posiadacze zwierząt bez problemu poradzą sobie z sierścią lub włosami na miękkich powierzchniach dzięki dołączonej mini elektroszczotce (wybrane modele: FC6904 i FC6902). Mini elektroszczotka wyposażona jest we własny silniczek elektryczny, dzięki czemu brud, sierść czy okruchy są zbierane efektywnie.

Z kolei zintegrowana szczotka i szczelinówka pomogą utrzymać w czystości każdy zakamarek domu - sufity, kąty oraz przestrzenie między meblami.

Reklama

Na sucho i na mokro

Odkurzacz zbierze zanieczyszczenia, a system mopujący umyje każdy rodzaj podłogi. Nasadkę myjącą możesz bez problemu wpinać i odpinać w dowolnym momencie. Dlatego, jeśli chcesz umyć podłogę, a później odkurzyć dywan, zrobisz to bez najmniejszego trudu.

Aby umyć podłogę wystarczy podpiąć nasadkę do mycia z systemem myjącym, włączyć odkurzacz i na jednym pełnym pojemniku wody umyjesz nawet 60 m2 powierzchni. Do mycia wystarczy użyć wody z kranu lub dodać trochę przezroczystego detergentu. Opatentowana funkcja mycia kontroluje ilość uwalnianej wody tak, aby zachować optymalną wilgotność podczas sprzątania wszystkich podłóg.

W dodatku system AquaBoost uwalnia zwiększony wyrzut wody po naciśnięciu pedału w systemie myjącym. Zapewnia to szybkie i łatwe usuwanie nawet trudnych plam. W zależności od modelu dostępne są dwa rodzaje nakładek z mikrofibry - do mycia płytek oraz do delikatniejszych powierzchni, np. parkietów. Wkładki z mikrofibry można prać ręcznie lub w pralce.

Dokładne bezprzewodowe sprzątanie w mgnieniu oka

Dzięki cyfrowemu silnikowi PowerBlade, który zapewnia przepływ powietrza powyżej 1000 l/min i zaawansowanej technologii PowerCyclone 8 z łatwością usuniesz zanieczyszczenia z każdej powierzchni, nawet grubszych dywanów. Powietrze szybko wpływa do komory, a zakrzywiony przepust przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej. Ułatwieniem jest możliwość ustawienia jednego z trzech trybów mocy ssania - eko, normal i turbo.

Akumulator litowo-jonowy 25,2V gwarantuje nieprzerwaną pracę odkurzacza bezprzewodowego nawet do 75 minut, czyli możesz posprzątać całe mieszkanie na jednym ładowaniu! Cyfrowy czytelny wskaźnik poziomu naładowania zasygnalizuje konieczność ładowania akumulatora. Ładowanie jest wygodne i odbywa się w sposób magnetyczny. Co więcej, urządzenie nie musi być naładowane w 100%, aby móc z niego skorzystać.

Dodatkowo, trzystopniowy system filtracji zatrzymuje do 99 proc. drobnego pyłu, bakterii i alergenów, więc masz pewność czystego powietrza przy odkurzaniu. Cyfrowy wyświetlacz informuje też, gdy filtr w odkurzaczu wymaga czyszczenia. To zatem idealny odkurzacz do domu alergików.

Każdy ruch się liczy

Odkurzacz Philips SpeedPro Max Aqua posiada unikalną nasadkę 360º, która zbiera zanieczyszczenia z każdej strony. Innowacyjna nasadka zasysa zanieczyszczenia przy każdym ruchu i z każdej jej strony (z przodu, z tyłu oraz po bokach). Znakomicie sprawdzi się zarówno na grubych dywanach, jak i na podłogach.

W dodatku sprzątanie jest łatwiejsze, gdy nasadka z podświetleniem LED uwidoczni nawet najdrobniejszy kurz. Dzięki temu szybko i dokładnie sprzątniesz, np. rozsypany cukier, rozbite szkło czy naniesiony do domu piasek.

Ceny SpeedPro Max Aqua:  FC6901/01 - 2 009 zł; FC6902/01 - 2 149 zł; FC6903/01 - 2 239zł; FC6904/01 - 2 459 zł.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy