Reklama

Reklama

Będą razem pracować?

Kiedyś były przyjaciółkami, dziś nie chcą się znać. Co będzie, gdy znów się spotkają? Kto i dlaczego knuje taką intrygę?

O tym, że telewizja TVN pertraktuje z Hanną Lis (40), wiadomo już od pewnego czasu. Mówiło się o programie kulinarnym dla kanału TVN Style. Już same zapowiedzi wywoływały ponoć u Kingi Rusin (40), bądź co bądź niekwestionowanej gwiazdy całej stacji, pewną nerwowość.

Los płata figle

Wiadomo, że panie nie darzą się sympatią. Trudno zresztą się dziwić. Kiedyś były przyjaciółkami. Pani Hanna wraz ze swoim ówczesnym mężem, prawnikiem Robertem Smoktunowiczem, świadkowała na ślubie Kingi Rusin i Tomasza Lisa (45). Ale to już historia…

Dziś pani Hanna jest żoną Tomasza Lisa. Od kilku lat obie skrupulatnie się unikają. Do niedawna pani Hanna podkreślała nawet, że nie zamierza wracać do telewizji. Ale, jak się dowiedzieliśmy, chętnie podjęła rozmowy, stawiając przyszłym pracodawcom bardzo wysokie wymagania.

Ostatnio zaczęto mówić nawet, że negocjacje prowadzone są nie tylko z TVN Style, ale również z samym TVN. Dziennikarka miałaby reaktywować zdjęty niedawno z anteny program Między kuchnią a salonem. Dziwnym zbiegiem okoliczności jego producent jest również producentem popularnego programu Dzień Dobry TVN, którego gwiazdą jest Kinga Rusin!

Reklama

Czy się spotkają?

Mało prawdopodobne? Tylko pozornie. Przypomnijmy, że jedna z prowadzących ten program, Magda Mołek, jest w ciąży i lada dzień potrzebne będzie zastępstwo. Jeśli zatem Hanna Lis ostatecznie przyjmie którąś z tych propozycji, po raz kolejny stanie na drodze swojej byłej przyjaciółki ze studiów.

Zrządzenie losu, czysty przypadek czy może czyjaś złośliwość i premedytacja? – Pani Lis ma zbyt wygórowane oczekiwania finansowe jak na to, co może nam zaoferować – usłyszeliśmy od jednego z pracowników TVN. Ale rozmowy trwają. I wraz z nimi wojna nerwów. A Kinga Rusin znalazła się w wyjątkowo niezręcznej sytuacji. Pracować w jednej telewizji, a może nawet w jednym programie z Hanną Lis może być jej bardzo trudno.

MW

Rewia 13/2011

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Kinga Rusin | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy