Reklama

Reklama

Będzie rozwód?

Demi Moore i Ashton Kutcher od miesięcy są już w separacji!

We wrześniu obchodzili 6. rocznicę ślubu. Nie spędzili jej jednak razem. Demi Moore (48) siedziała samotnie w willi w Hollywood.

Tego dnia na swoim profilu na portalu społecznościowym Twitter zamieściła cytat z Epikteta (filozof rzymski, który żył w latach 50-130 n.e.): "Kiedy ktoś nas zrani, zwróćmy się do siebie samych i wejrzyjmy we własne winy. Wtedy zapomnimy o gniewie.". Najwyraźniej nie była w nastroju do świętowania.

Jej mąż, Ashton Kutcher (33), w tym czasie bawił się wyśmienicie. Cały wieczór spędził bowiem z 23-letnią modelką Sarą Leal w Hard Rock Hotel.

Reklama

Sara Leal to ktoś więcej niż koleżanka

O kryzysie w małżeństwie pary mówiło się już dwa miesiące temu, gdy Ashtona pierwszy raz przyłapano z Sarą. Wtedy razem pojawili się publicznie na jednej z imprez, by uciąć spekulacje. Teraz jednak wyszło na jaw, że para jest w separacji. I to od dawna!

- Rozmawiałem z Sarą. Ona twierdzi, że Ashton z Demi od dawna nie są razem - ujawnił informator amerykańskiego magazynu "Star". Moore i Kutcher dotychczas uważani byli za jedno z najbardziej udanych hollywoodzkich małżeństw.

Skończy się rozwodem?

NA

Życie na gorąco 41/2011

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore | Ashton Kutcher

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy