Reklama

Reklama

Cała prawda o jego małżeństwie

To jednak nie zdrada żony jest powodem kryzysu ich związku oraz więcej plotek i niedomówień pojawia się wokół aktorskiego małżeństwa Willa Smitha (43) z Jadą Pinkett (40).

Niedawno amerykańskie gazety napisały, że Smith przyłapał swoją żonę na randce z… Markiem Anthonym (43)!

Przypomnijmy, że w połowie lipca Mark Anthony i jego żona Jennifer Lopez (42) niespodziewanie ogłosili swoje rozstanie. Czyżby chodziło tu o liczne zdrady Marka?

Prawda jest zupełnie inna

Will Smith i Jada Pinkett szybko zareagowali na owe spekulacje i wydali oświadczenie, w którym można było przeczytać, że ich małżeństwo ma się świetnie. Jednak gazety od razu wytknęły im, że od przynajmniej kilkunastu miesięcy nie pojawiali się razem. Na te sugestie aktorska para zareagowała milczeniem.

Reklama

Minęło jednak kilka dni i mamy kolejne sensacyjne doniesienia. Oto pojawiły się pogłoski, że związek Willa i Jade jest tak naprawdę od dawna tylko i wyłącznie „przykrywką”. – To oczywiście prawda, że mają dwójkę wspaniałych dzieci, ale Will w końcu powinien po męsku postawić sprawę – powiedział anonimowo amerykańskiej prasie bliski przyjaciel Willa Smitha.

Miłość do kobiet tylko platoniczna

O co chodzi? Ano o to, że Will Smith ponoć ma inną orientację seksualną. Podobno od lat jego małżeństwo jest fikcją, bo tak naprawdę Smith woli towarzystwo mężczyzn. Padło nawet nazwisko jego ukochanego. Ma nim być o 16 lat młodszy piosenkarz i aktor Trey Songz. Will nie skomentował tych rewelacji.

Życie na gorąco 38/2011

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy