Reklama

Reklama

Chcą mieć więcej dzieci

Są niezwykle barwną i sympatyczną parą. Reni Jusis (37), śpiewająca rytmiczne przeboje i Tomasz Makowiecki (28), syn założyciela zespołu "Zajazd", pięknie wykonujący utwory o miłości.

I właśnie miłość połączyła ich prawie cztery lata temu, by po roku zaprowadzić przed ołtarz. Ponieważ prawdziwa miłość zdarza się tak rzadko, postanowili, że będą ze sobą na dobre i na złe. Cieszyli się do łez, gdy w styczniu zeszłego roku przyszedł na świat ich syn, Teofil. Stali się wtedy najszczęśliwszą parą na świecie. A dziś dają do zrozumienia, że na jednym dziecku poprzestać nie chcą...

Reni pytana kiedy wyda swoją kolejną płytę, odpowiada z uśmiechem: - Gdy dzieci pójdą do przedszkola. A jej mąż dodaje, że nie wyobraża sobie, by ich ukochany syn był jedynakiem.

Reklama

Macierzyństwo zupełnie zmieniło piosenkarkę. Jej pasją jest ekologia. Gwiazda stała się specjalistką w wyszukiwaniu naturalnych metod dbania o dziecko i siebie. Ubranie z eko-materiałów występujących w przyrodzie, pranie ich w naturalnych środkach, a przede wszystkim karmienie dziecka produktami bez chemii.

Swoimi spostrzeżeniami wokalistka dzieli się na jednym z portali internetowych. I tak doskonale sobie z tym radzi, że znajduje coraz więcej naśladowczyń. Zapowiada, że drugie dziecko też będzie karmić produktami ekologicznymi.

Świat i Ludzie 11/2011

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje