Reklama

Reklama

Chce wyjść za mąż. Już!

Aktorka nie kryje, że bardzo chce wyjść za mąż i mieć kilkoro dzieci.

Nie ma drugiej aktorki, która tak często brałaby udział w pokazach mody ślubnej. Niedawno Joanna Jabłczyńska (27) znów pozowała w welonie i w sukni a’ la księżniczka, z kuszącym dekoltem i podkreślającą talię szarfą.

Jej znajomi twierdzą, że aktorka jest już gotowa do zamążpójścia. Ba, marzenie to stało się chyba dla niej obsesją, bo bezustannie podejmuje ten temat na Facebooku! "Dear future husband", czyli drogi przyszły mężu - napisała kilka dni temu Joasia. - Daj mi znak, wybuduj taki dom, a sama się oświadczę - dodała, zamieszczając obok zdjęcie drewnianego domku na drzewie.

Reklama

Innym razem zwróciła się do potencjalnego kandydata na męża z prośbą o podwieszaną na linie oponę, na której mogłaby huśtać się do woli. Jej wpisy nie pozostały bez odpowiedzi, ale... nie było wśród nich żadnych wpisów od Jakuba Krzyżaka (29). A przecież to w jego towarzystwie Asia była widywana ostatnio.

Gdy razem gościli w programie telewizyjnym, prowadzący przedstawił Kubę jako osobistego trenera Joanny. Jednak ten po chwili znamiennie dodał: "Trener? Tak też". Wiadomo, że aktorka poznała Kubę trzy lata temu, a połączyła ich miłość do kolarstwa górskiego.

Mimo dzielących parę 400 km (Asia mieszka w Warszawie, a Kuba w Gdyni), fotoreporterzy spotkali ich kilka razy na romantycznych kolacjach. - Stworzenie kochającej się rodziny to cel mojego życia - mówiła niedawno aktorka. Teraz, by go urzeczywistnić, chce wywrzeć presję na Jakubie?

Violetta Kraskowska

Na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy