Reklama

Reklama

Cher: Bałam się, co ludzie powiedzą!

​67-letnia piosenkarka opowiedziała wreszcie o tym, jak się czuła, gdy jej córka Chastity postanowiła zmienić płeć. Operacja przemiany kobiety w mężczyznę odbyła się trzy lata temu, a Chastity, wówczas 41-letnia, zmieniła imię na Chaz.

- Pamiętam, że gdy Chastity zwierzyła mi się ze swoich planów, powiedziałam jej, że to będzie koszmar. Byłam przerażona. Nie dlatego, że Chastity zmienia płeć, bo wiedziałam od dawna, że ona naprawdę czuje się bardziej facetem niż kobietą i straszliwie cierpi w kobiecym ciele. Bałam się tego, co ludzie powiedzą.

Ale wspierałaś ją w przemianie?

- Otoczyłam córkę matczyną opieką, ale byłam nastawiona negatywnie. Bo wiedziałam, że mało kto potrafi to zrozumieć. I że moje dziecko będzie cierpieć wskutek braku zrozumienia i współczucia. To było ciężkie przeżycie, ale Chastity, a raczej już Chaz był bardzo dzielny. Teraz jestem z niego dumna, bo dał przykład innym z tym samym problemem, jak odnaleźć radość życia. Powtarzam, byłam od początku na tak, ale miałam powody, żeby bać się o moje dziecko.

Reklama

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Cher

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy