Chude jest piękne?

Niektóre gwiazdy uważają, że im są szczuplejsze, tym piękniejsze. Mają rację?

Choć na planie jej serialu "Przepis na życie" rozkosze kulinarne grają główną rolę, Edyta Olszówka (40) chudnie w oczach. Ale to nie dieta cud, a powrót do starego nikotynowego nałogu sprawił, że straciła ponad 10 kg. - Wróciłam do palenia, ograniczyłam coca-colę i słodycze i zaprzyjaźniam się ze sobą - wyznała niedawno gwiazda. Czy jednak warto ryzykować zdrowiem dla figury?

Księżna Catherine

Życie pod lupą prasy i teściowej Camilli Bowles daje się we znaki ślicznej żonie księcia Williama. Już przed ślubem Kate zmniejszyła się o 2 rozmiary, teraz kurczy się dalej...
Dieta aktorki to ponoć tylko 600 kcal dziennie. Nic dziwnego, że Angelina Jolie (36) waży 44 kg! Jest tak zajęta swoją liczną rodziną i karierą, że zapomina o jedzeniu i odżywia się... żelkami i migdałami. Prasa ochrzciła ją kobietą-lizakiem, bo ma wielką głowę na patykowatym ciele...

Aleksandra Żebrowska

Żona Michała Żebrowskiego zawsze miała figurę modelki, ale po narodzinach ich synka jeszcze bardziej schudła. Teraz wygląda wręcz niezdrowo. Czyżby młoda mama była tak przeciążona obowiązkami macierzyńskimi, że nie ma czasu na jedzenie?

Demi Moore

Kiedy dowiedziała się, że jej mąż Ashton Kutcher ją zdradza, załamała się i złożyła pozew o rozwód. Stres odbił się na jej figurze - aktorka wygląda jak trzcinka. Demi, pomyśl o sobie!

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy