Reklama

Reklama

Co dalej z jej talentem?

Dominika Ostałowska kończy karierę?

​Coraz częściej mówi się o wypaleniu zawodowym. Takie słowa padają na planie serialu "M jak miłość" w kontekście Dominiki Ostałowskiej (43). Ona sama jest poirytowana zastojem w karierze zawodowej.

- Ma poczucie, że nie wykorzystuje w pełni swojego talentu. Na początku wróżono jej wielkie sukcesy, ale ona utkwiła w roli Marty Mostowiak i od dawna nie dostaje ciekawych propozycji - zdradza nam osoba pracująca przy realizacji serialu "M jak miłość".

Talent Dominiki Ostałowskiej był na początku jej drogi zawodowej bardzo doceniany przez reżyserów. Obsypywano ją wyróżnieniami i nagrodami. W efekcie mogła przebierać w propozycjach. Dziś jej telefon milczy. - W serialu M jak miłość ma od wielu lat gwiazdorski kontrakt. I to ją trochę uśpiło, bo nie miała presji, że coś musi robić. Tymczasem pojawiło się nowe pokolenie utalentowanych aktorek i trochę zapomniano o Dominice - uważa jej znajomy.

Reklama

Sytuację dodatkowo komplikuje niełatwy charakter aktorki. - Dominika jest dumna i nie umie nikogo o nic prosić. Poza tym mówi zawsze prosto w oczy każdemu to, co myśli na konkretny temat, a to nie wszystkim się podoba - uważa jej koleżanka z warszawskiej Akademii Teatralnej.

Wielokrotnie odrzucała propozycję występu w Tańcu z gwiazdami, choć kuszono ją dużymi pieniędzmi. Aktorka nie zostawiała suchej nitki na tym show.

- Tam rzadko kiedy chodzi o to, żeby dobrze się bawić. Raczej o to, żeby te wszystkie gwiazdki spektakularnie upokorzyć. Nie jestem masochistką - mówiła.

W tym momencie jedyną radością aktorki jest jej syn Hubert (12). Z mężczyznami nie ułożyło się. Związek z kolegą z planu Hubertem Zduniakiem (42) rozpadł się, a z Mariuszem Malcem (46) okazał się przelotnym zauroczeniem.

Ale zły czas musi kiedyś minąć. Może już wkrótce usłyszymy, że u pani Dominiki wszystko i zawodowo, i prywatnie, układa się dobrze.

30/2014 Rewia

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy