Reklama

Reklama

Co z tego będzie?

Barbara Kurdej-Szatan ma romans?

Gorący czas w życiu Barbary Kurdej- Szatan (29) trwa. Aktorka mimo wakacji pracuje na planie komedii "Dzień dobry, kocham cię". A podczas przerw w zdjęciach sprawdza pocztę głosową w telefonie.

- Jak dotąd jeszcze nie było dnia, żeby ktoś nie nagrał jej się z nową propozycją zawodową - mówi przyjaciółka aktorki. Pani Barbara spędza w pracy nawet po 12 godzin. Gdy pewnego dnia na planie filmu pojawił się jej mąż, Rafał Szatan, nie kryła zdziwienia. Nie była też zbyt zadowolona z tej wizyty.

Rozmowa małżonków okazała się bardzo krótka i chyba nieprzyjemna. Pan Rafał jeszcze długo stał przy ogrodzeniu i rozmyślał. Miał niezbyt szczęśliwą minę. Aktorka zaś zniknęła. Potem była widziana z filmowym partnerem, Aleksym Komorowskim (26).

Reklama

- Długo rozmawiali - relacjonuje osoba z planu zdjęciowego. - Widać, że przypadli sobie do gustu. I to od pierwszej wspólnej sceny. A Aleksy Komorowski potrafi zrobić wrażenie na kobietach. Wysportowany, przystojny. Do tego wykształcony, ponieważ oprócz Akademii Teatralnej, którą skończył w tym roku, jest też absolwentem zarządzania i marketingu.

Mimo młodego wieku ma własne mieszkanie w Stanach Zjednoczonych i wiele pomysłów na życie.

- Jeśli nie uda mu się przygoda z filmem, na pewno nie będzie czekał z założonymi rękami i rozpaczał - zdradza znajomy aktora. Póki co pan Aleksy na planie nowej komedii romantycznej zachwyca. I to nie tylko reżysera.

33/2014 Rewia

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy