Reklama

Reklama

Czwarte dziecko

Już w przyszłym roku Jennifer Garner (42) i jej mąż Ben Affleck (41) będą świętowali dziesiątą rocznicę ślubu.

W świecie Hollywood uchodzą za zgodne i szczęśliwe małżeństwo, które znakomicie się rozumie i spełnia na łonie rodziny. Mają 8-letnią córkę Violet Anne, 5-letnią Seraphinę Rose Elizabeth. A w lutym 2012 roku urodził się syn Samuel.

Po urodzinach syna aktorka mówiła, że nie zamierza już powiększać rodziny, ale Ben Affleck nie był już tak zdeklarowany co do licz-by swoich potomków.

- Mamy dwie córki i syna, to może i drugi syn by się przydał - rozważał wówczas aktor.

Być może jego marzenie wkrótce się spełni. Ostatnio pojawia się coraz więcej pogłosek, że Jennifer jest po raz czwarty w ciąży. Plotki te spotęgował samotny spacer aktorki po parku. Na zdjęciach widać ją było w luźnym podkoszulku, który i tak z trudem ukrywał wyraźnie zaokrąglony brzuszek gwiazdy.

Reklama

Ponadto aktorka wkrótce udała się do sklepu ze zdrową i ekologiczną żywnością, co mogło świadczyć, że faktycznie plotki wokół jej osoby mogą mieć potwierdzenie w rzeczywistości.

W końcu, nie zaglądając zbytnio w metrykę, jednego można być pewnym. Jeśli Garner i Affleck chcą mieć jeszcze jedno dziecko, to jest to właściwie ostatni moment na tak ważną decyzję. Aktor - jak pamiętamy - mówił, że jego marzeniem jest mieć liczną rodzinę, którą będzie mógł otaczać się na starość. I chyba postawił na swoim!

EK

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama