Reklama

Reklama

Dla niego rzuciła ochroniarza?

Heidi Klum

Romantyczne chwile w Paryżu.

Francuska stolica - tu od kilku dni bawi Heidi Klum. Nie sama! Ale bynajmniej nie z czwórką swoich dzieci, z którymi możemy ją oglądać zazwyczaj. Bo to raczej nie rodzinny wypad, a romantyczna podróż. Top modelce towarzyszy bowiem młodszy o 7 lat Vito Schnabel.

Jest już obyty z show-biznesem

Vito Schnabel jest synem znanego w Stanach Zjednoczonych artysty malarza. Nie poszedł w ślady ojca, ale zawodowo również związał się ze sztuką - jest kuratorem wystaw i marszandem. Swoją siedzibę ma w Nowym Jorku i, jak wieść niesie, radzi sobie całkiem nieźle. Vito, mimo że nie jest z branży, to w show-biznesowym światku jest dość dobrze znany.

Reklama

Piękna top modelka nie jest jego pierwszą zdobyczą miłosną z kręgu sławnych pań. Vito spotykał się z m.in. z Elle Macpherson, Liv Tyler i z Demi Moore zaraz po jej rozwodzie z Ashtonem Kutcherem.

Zdjęcia z Paryża nie pozostawiają wątpliwości, co teraz łączy z nim Heidi Klum. Spacery, wizyty w muzeach i domach aukcyjnych, kolacje przy świecach w przytulnych paryskich knajpkach. Wtajemniczeni twierdzą, że te zdjęcia rozwiązują zagadkę, dlaczego Heidi Klum dwa miesiące temu niespodziewanie rozstała się z Martinem Kristenem, byłym ochroniarzem, dla którego przecież półtora roku temu rozwiodła się po 7 latach z brytyjskim piosenkarzem Sealem.

Wygląda na to, że piękna modelka rzuciła ochroniarza dla zamożnego marszanda.

MJ

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy