Reklama

Reklama

Dlaczego kibicuje jego miłości?

Sama ma znacznie młodszego męża. I wie, że miłość nie liczy lat. Wspiera więc swojego serialowego syna, który zakochał się w 9 lat starszej aktorce Agnieszce Więdłosze.

Miłość powoduje, że stajemy się piękniejsi, mądrzejsi i lepsi. To najpiękniejsze uczucie na świecie, które kieruje całym naszym życiem - powiedziała w jednym z wywiadów Małgorzata Kożuchowska (43), szczęśliwa żona Bartka Wróblewskiego (34), a od 3 miesięcy także matka Jasia Franciszka.

Wiążąc się z 9 lat młodszym mężczyzną, aktorka wiedziała, że wiele ryzykuje. "Boże jaki młody", pomyślała, gdy stanęła twarzą w twarz z wielbicielem, który od wielu tygodni przysyła jej kwiaty po każdym spektaklu. Ale mimo że zobaczyła jeszcze chłopca, szybko zrozumiała, że naprawdę mu na niej zależy. I z czasem odwzajemniła to najpierw jednostronne uczucie. Odrzuciła obawy rozsądku. Posłuchała głosu serca, które kazało jej zaufać.

Reklama

Miłość wbrew logice

Podobne rozterki przeżywa teraz serialowy syn aktorki - Maciej Musiał (19). Młody aktor zakochał się w 9 lat starszej koleżance po fachu - Agnieszce Więdłosze (28). Zakochani długo ukrywali, co naprawdę ich łączy.

- Przyjaźnimy się. Poznałam go wiele lat temu, zanim jeszcze został idolem nastolatek - Agnieszka zdementowała plotki o miłości do młodego aktora. Twierdziła, że ich częste spotkania wynikają z tego, że udziela mu lekcji gry aktorskiej. Trudno jej się dziwić. Mama chłopaka Anna Markiewicz-Musiał nie sprzyja temu związkowi.

- Powiedziała, że Maciek powinien poszukać dziewczyny w swoim wieku. Uważa, że wiążąc się z dojrzałą kobietą, może zniszczyć sobie młodość. Bo Agnieszka zapewne marzy o ślubie, dzieciach, a na to Maciek jest za młody - zdradza "Na żywo" znajomy aktora.

- Poza tym fanki , których uwielbienie napędza jego karierę, mogą się od niego odwrócić, na wieść, że nie jest już wolny - dodaje. Jak udało się nam dowiedzieć, ze swoich sercowych dylematów Maciek zwierzył się serialowej mamie z "Rodzinki.pl" - Małgosi.

Ale nim zdobył się na rozmowę, ona już dawno zauważyła, że coś go trapi. - Bystre oko Małgosi dostrzegło, że Maciek stał się zamyślony, że często pisze SMS-y, a rozmawiając z kimś, jest bardzo przejęty - zdradza osoba pracująca przy produkcji serialu. Znając Maćka od kilku lat aktorka domyśliła się, że jest zakochany. Ucieszyła się, że wybranką jego serca jest Agnieszka, którą poznała na planie serialu "M jak miłość" i polubiła za prostolinijność. Potem dostrzegła jej wrażliwe serce.

- Zauważyła, że tak jak ona, Agnieszka woli udzielać się w akcjach charytatywnych niż błyszczeć w świetle reflektorów - mówi znajoma aktorki. Że nie goni za sławą, jak wiele jej rówieśniczek - kwituje nasze źródło. Sympatia dla Maćka i Agnieszki sprawia, że Kożuchowska gorąco kibicuje ich miłości.

- Determinacja, z jaką Maciej walczy o ukochaną, przypomina jej walkę Bartka o jej względy - mówi osoba z otoczenia aktorki. - Poradziła serialowemu synowi, żeby nie przejmował się tym, co mówią inni, ale słuchał głosu serca. I jeśli naprawdę kocha, nie wstydził się swojego uczucia.

Wygląda na to, że Maciek posłuchał rad serialowej mamy. I uwierzył, że miłość do starszej dziewczyny może mieć happy end. Ostatnio przestali się z Agnieszką ukrywać. W jednej z galerii handlowych paparazzi zrobili im zdjęcia, gdy czule się obejmowali. Byli w siebie tak wpatrzeni, jakby świat nie istniał.

Jest wierzący jak Małgosia

- Ile dzieci będę miał za 10 lat? Jak będzie miała na imię moja żona?- dwa lata temu zastanawiał się na swoim blogu Maciek. Takie rozmyślania mogły się wydawać nieco dziwne, bo miał przecież tylko 17 lat. Chłopak wychowujący się od najmłodszych lat na planach filmowych, jest dojrzalszy niż większość rówieśników. Wielokrotnie zaskakiwał swoimi dojrzałymi wypowiedziami i czynami.

Jak dorosły mężczyzna wspierał swoją mamę po trudnym rozwodzie. Manifestuje swoją religijność, nosząc na szyi krzyżyk.- Postanowiłem przełożyć imprezę urodzinową ze względu na post. Chciałem w ten sposób podziękować Bogu za to, co otrzymałem w życiu - powiedział mając lat 18.

Jest równie gorliwym katolikiem, jak Małgorzata Kożuchowska, najbardziej rozmodlona wśród aktorek. Odwaga w manifestowaniu swojej głębokiej wiary to jeszcze jedna cecha, która łączy młodego aktora z jego serialową matką.

- Małgosia jest dla Maćka wielkim autorytetem - twierdzi znajomy aktora. - Oboje są trochę niedzisiejsi. Wierzą w wartości, których większość ludzi się wstydzi. Jej przykład pokazuje mu jednak, że warto podążać za marzeniami. Nawet jeśli inni się z tego śmieją - kwituje nasz informator.

4/2015 Na Żywo

Na Żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje