Reklama

Reklama

Dobry czas na dziecko?

Aleksandra Kwaśniewska straciła pracę

Prezydentówna straciła pracę w telewizji. Czy teraz zdecyduje się na założenie rodziny?

Od lat próbowała udowodnić, że nie jest tylko córką byłego prezydenta, a na swoje utrzymanie potrafi zarobić samodzielnie. Jakiś czas temu Ola Kwaśniewska (33) znalazła dla siebie bezpieczną przystań w telewizji. Mimo że skończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, świetnie radziła sobie przed kamerą, wcielając się w rolę jednej z gospodyń programu Mała czarna w Polsat Café. Niestety, to już przeszłość.

Reklama

- Uznano, że formuła Małej czarnej wyczerpała się i że nie będzie kontynuowana w obecnej formie - powiedział dziennikarzom jeden z pracowników stacji.

- Pani Ola dostała szansę na prowadzenie własnego programu. Ostatecznie jednak rozmowy na ten temat zakończyły się niepowodzeniem. Być może uda się do nich wrócić przed wakacjami, a wtedy wystartuje ona z własnym show już na jesieni - słyszymy.

Nie ma wątpliwości, że w tym czasie Aleksandra Kwaśniewska nie będzie się nudzić. Prowadzi wszak bardzo bogate życie towarzyskie, jest też stałą bywalczynią warszawskich bankietów...

Ale jest też żoną muzyka Kuby Badacha (38) i nie od dziś wiadomo, że jej rodzice marzą o tym, żeby mieć wnuka. Czy to nie wymarzona okazja, by się o to postarać?

PG

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje