Reklama

Reklama

Dobry patent na radość życia

To wspaniałe uczucie, gdy kobieta zawsze może liczyć na ukochanego.

Kiedy pięć miesięcy temu jej malutka Ola przyszła na świat, Katarzyna Bujakiewicz(39) była najszczęśliwszą kobietą na świecie. Spełniło się jej największe marzenie, została mamą. Niestety, bardzo szybko ta jej radość została przyćmiona przez... prozę życia.

Pani Katarzyna szybko traciła cierpliwość do swojej córeczki, była bezradna, gdy mała płakała i bardzo często płakała razem z nią. Przeżywała wyjątkowo trudny czas.

- Spotkało ją to, co popularnie nazywa się depresją poporodową. Zawsze wysportowana, zadbana, teraz nie bardzo lubiła swoje lustrzane odbicie. A do tego płacząca córeczka... Fatalnie się czuła, w tej swojej nowej roli nie mogła się odnaleźć... - wspomina koleżanka aktorki.

Reklama

Na szczęście u jej boku był ukochany Piotr Maruszewski, który pomagał jak potrafił. Podnosił ją duchu, bardzo wspierał i zajmował się małą. - Piotrek bardzo się sprawdził w tym trudnym dla nich okresie. Pokazał, że jest odpowiedzialnym facetem - zdradza przyjaciółka. I to właśnie dzięki niemu dzisiaj popularna i lubiana aktorka coraz częściej myśli o powrocie do pracy.

Poczyniła już nawet pierwsze kroki. Została ambasadorką projektu "Świadoma Mama", skierowanego do młodych mam. Raz w miesiącu w Poznaniu odbywają się bezpłatne warsztaty, na których specjaliści udzielają wszelkich porad mamom i kobietom w ciąży. Pani Katarzyna została ambasadorką tego projektu. Do tego prowadzi te spotkania, a także udziela rad, jak pokonać problem, z którym sama się zmierzyła.

- Te spotkania cieszą się wielką popularnością. Liczba chętnych przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. A Kaśka przyciąga jak magnes. A do tego to kobieta torpeda. Przekazuje mnóstwo pozytywnej energii, której te kobiety potrzebują - opowiada jeden z pomysłodawców.

Aktorka znów jest pełna życia. Cieszy się każdą chwilą spędzoną z córeczką i nie chce wspominać tego co było. Zamierza iść do przodu i wrócić do filmu. Robi to dla siebie i dla najbliższych.

IL

Świat i Ludzie 3/2011

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje