Reklama

Reklama

Dzieci? Nie teraz!

Agnieszka Włodarczyk

Czy gwiazda kiedyś zostanie mamą?

Aktorka związana z Mikołajem Krawczykiem już wiele razy deklarowała, że chce mieć z nim dziecko. Ale jak do tej pory w ciążę nie zaszła. Czy Agnieszka nadal chce być mamą?

- Pewnie, że tak. Chyba każda kobieta o tym myśli. Tylko jedne dojrzewają do macierzyństwa wcześniej, inne później.- mówi aktorka w wywiadzie dla magazynu "Grazia".

Póki co Agnieszka Włodarczyk na dzieci po prostu nie ma czasu. Celebrytka ma inne zajęcia na głowie: postanowiła zająć się niesieniem pomocy dla bezpańskich zwierząt. Celebrytka twierdzi, że ten temat nie jest jej ostatnim wymysłem, lecz interesował ją od dawna.

Reklama

- To nie jest dla mnie nowość. Od dawna pomagam zwierzętom, ale nie miałam narzędzi, żeby się tym dzielić z ludźmi. Oboje z Mikołajem jesteśmy zaangażowani w pomoc tym, którzy sami nie mogą o nią prosić. Teraz dzięki portalom społecznościowym możemy o tym mówić. To dla mnie bardzo ważne, żeby swoją popularność przekuć w coś dobrego.- mówi uczestniczka show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Jak widać, na razie dla Agnieszki ważniejsze są bezdomne zwierzęta, dzięki którym gwiazda ma szansę zrobić jakiś dobry uczynek.


MWMedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje