Reklama

Reklama

Dzielna mama

Synek Weroniki Książkiewicz ma już dwa miesiące. Piękna aktorka świetnie czuje się w roli mamy, choć jej życie miało potoczyć się inaczej...

Weronika jest zachwycona synkiem. Stara się spędzać z nim jak najwięcej czasu", mówi SHOW menedżerka aktorki Paulina Gąsior. W opiece nad dwumiesięcznym już Borysem aktorkę wspierają rodzice. "Ma wspaniałą rodzinę, która chętnie jej pomaga", dodaje menedżerka. Mimo że Weronika od dawna mieszka w Warszawie, chłopiec przyszedł na świat w jednym z poznańskich szpitali, bo to właśnie w tym mieście aktorka ma rodzinę.

Od jakiegoś czasu media donoszą o kryzysie w związku Weroniki i biznesmena Krzysztofa Latka. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia prasę obiegły zdjęcia zapłakanej aktorki, samotnie czekającej na pociąg na Dworcu Centralnym w Warszawie. Jechała wówczas do rodzinnego miasta. Zdecydowała, że to właśnie tam urodzi. Choć to Latek odebrał Weronikę ze szpitala, nie wróciła z nim do Warszawy, gdzie jej partner prowadzi firmę budowlaną. Została z rodzicami w Poznaniu. Był to ostatni raz, kiedy widziano parę razem.

Reklama

(M.K.)

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje