Reklama

Reklama

Edyta Górniak: Ślub jest elementem jej ambitnego planu

Bardzo pragnie zostać żoną, dumnie nosić obrączkę na palcu. Ale myśli też jak stworzyć nową rodzinę.

Kilka dni temu skończyła 41 lat. - Czterdziestka to jest wspaniały wiek dla kobiety. Świat jeszcze stoi otworem, wiele może się zdarzyć. Można robić plany i mieć przekonanie, że jest jeszcze czas na ich zrealizowanie - powiedziała Edyta Górniak.

To jest tylko wstęp do realizacji ich marzeń

Jaki jest plan gwiazdy na nowe życie? Pewne rzeczy nie są już dla nikogo tajemnicą. Marzeniem Edyty jest romantyczny ślub z adwokatem Piotrem Schrammem (39) w pięknym miejscu - na jednej z azjatyckich wysp. Są razem od trzech lat, tworzą zgodną rodzinę. Piotr pokochał synka piosenkarki, Allana (9), i świetnie się rozumieją. Jednak za decyzją o ślubie stoi coś więcej niż tylko chęć wspólnego życia z ukochanym mężczyzną. To, że gwiazda i jej partner darzą się szczerym uczuciem i chcą razem przejść przez życie, jest oczywiste. Ale ślub może też ułatwić artystce spełnienie największego marzenia.

Reklama

Edyta jest bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowana, by starać się w sądzie o adopcję. Wbrew pozorom, to dla wokalistki dość trudny temat. Nie wyjawia publicznie na jakim etapie jest załatwianie dokumentów adopcyjnych. Ten temat niechętnie porusza nawet w rozmowach z przyjaciółmi. Obawia się...

Procedury adopcyjne są w naszym kraju bardzo skomplikowane. Dla par pragnących dać rodzinę adoptowanym dzieciom prawo jest bardzo surowe. Ośrodek adopcyjny i sąd kieruje się głównie dobrem dziecka. By dać mu jak największe szanse na przystosowanie się do nowych warunków i nowej rodziny, postawił przyszłym rodzicom szereg warunków. Edyta wie już, że zdecydowanie większe szanse na adopcję mają małżonkowie niż osoby samotne lub będące w nieformalnym związku. Ośrodki adopcyjne przyglądają się też uważnie metryce "kandydatów". Na adopcję zdrowego niemowlęcia szansę mają małżonkowie, z których jedno przekroczyło 40 lat.

- Większe szanse mają pary bezdzietne. Piotr, jako doskonały prawnik, przestudiował wszystkie "paragrafy" w tej sprawie. Oboje wiedzą, że sytuacja wymaga już od nich bardzo konkretnych działań. Punktem wyjścia jest teraz dla nich zawarcie małżeństwa - opowiada nam znajoma gwiazdy.

Ślub będzie taki, jak sobie wymarzyli

Ślub z Piotrem Schrammem miałby się odbyć wiosną przyszłego roku. Prawdopodobnie zaraz po podróży poślubnej para rozpocznie procedurę adopcyjną. Edyta nie ma wątpliwości, że nowemu dziecku ofiaruje bezwarunkową miłość. Pokaże, że nie trzeba być biologiczną matką, by mocno je pokochać i walczyć o jego szczęście.

Celem artystki jest stworzenie dziecku warunków do normalnego życia i rozwoju, zapewnienie bezpiecznej przystani, ciepłego domu. By, jak jego rówieśnicy, mogło marzyć i poczuć, że największym darem jest miłość.

IJ

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy