Reklama

Reklama

Egzotyczna przysięga wystarczy?

Ten związek od początku miał pod górkę. Dla Sienny Miller (28) Jude Law (37) porzucił w październiku 2003 roku swoją żonę, angielską aktorkę i projektantkę Sadie Frost (45).

Z Frost Law ma zresztą trójkę dzieci, dwóch synów i córkę. Adoptował też syna Sadie, Finleya, z jej poprzedniego związku. I chociaż ich małżeństwo uchodziło za wzorcowe, to dla młodej aktorki aktor nie zawahał się zakończyć swego małżeństwa. W grudniu 2004 roku Jude i Miller zaręczyli się. Zresztą nie była to data przypadkowa, bo Law urodził się 29 grudnia a Miller 28 grudnia.

Z Sienną źle, bez niej jeszcze gorzej

To były jednak tylko miłe początki. Wkrótce okazało się, że Law to facet "wysokiego ryzyka", który w szczególny sposób interpretuje słowo "wierność". Najpierw będąc już z Sienną, miał romans z opiekunką swoich dzieci. Potem był krótki związek z brytyjską modelką Samanthą Burke, który zaowocował przyjściem na świat we wrześniu ubiegłego roku córki pary (Law długo nie chciał jej uznać).

Reklama

Jednak okazało się, że z Sienną źle, a bez niej jeszcze gorzej. Dlatego też na początku tego roku Sienna i Law znowu zaczęli się spotykać!

W Azji są już mężem i żoną

Właśnie wzięli ślub w Laosie w Azji, ale nie w kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego. Uroczystość odbyła się w obecności szamana w tradycyjnej ceremonii zwanej Baci. A co ze ślubem w Anglii? Czas zapewne pokaże…

MP

Życie na gorąco 35/2010

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Sienna Miller | Jude Law | Sadie Frost | małżeństwa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy