Reklama

Reklama

Eva Mendes: Nie chce być tylko seksbombą

W dzieciństwie była przekonana, że zostanie zakonnicą.

Od dziecka, a nawet jeszcze jako nastolatka chciała zostać zakonnicą. Niewątpliwą stratą jednak dla show-biznesu byłoby, gdyby pewien fotograf z Los Angeles nie uparł się, że chce mieć na sesji wypatrzoną na ulicy niespełna 20-letnią wówczas Evę Mendes.

Modelka i aktorka, która debiutowała w 1998 roku w serialowym hicie "Ostry dyżur", a teraz ma już 35 tytułów na koncie, zasłynęła słowami: "Nie chcę być tylko biustem". I trzeba przyznać, że konsekwentnie nad tym pracuje. Ostatnio promuje "Drugie oblicze", w którym stworzyła niebanalną kreację u boku Ryana Goslinga.

Reklama

Dzieciństwo

Na świat przyszła 5 marca 1974 roku w Miami jako najmłodsze z czworga dzieci emigrantów z Kuby. Ma dwie siostry i brata. Jedyna z rodziny urodziła się w USA. Gdy była dzieckiem, jej rodzice rozwiedli się i wraz z mamą przeprowadziła się do Los Angeles.

Jej matka nie pracowała do czasu, aż Eva rozpoczęła naukę w szkole. Potem zdobyła posadę w firmie związanej z przemysłem lotniczym. Jej ojciec pracował w firmie dystrybuującej mięso. Ukończyła Hoover High Scholl w Glendale. Po maturze podjęła studia na wydziale marketingu na Uniwersytecie Stanowym Kalifornii, ale ze względu na karierę nie ukończyła ich.

Pasja

Gdyby nie odniosła sukcesu w aktorstwie, chciała zrealizować się w branży, która jest jej wielką pasją - w projektowaniu wnętrz. Z byłym wieloletnim partnerem życiowym stworzyła pod wspólną nazwą Vida linię dekoracji i przedmiotów użytkowych do domu. W 2008 roku w sieci sklepów Mecy sprzedawano pościel jej projektów, a dwa lata później zastawy obiadowe.

W lutym tego roku zapowiedziała, że chciałaby też spróbować sił w projektowaniu ubrań i potwierdziła podpisanie kontraktu z marką New York & Company.

Miłość

W wieku 21 lat poznała początkującego wówczas aktora Gerarda Butlera. Parą byli przez 3 lata. Potem ponad 9 lat związana była z producentem filmowym George’em Augusto. Gdy rozstali się w 2011 roku, spekulowano, że spotyka się z aktorem Jasonem Sudeikisem, ale okazało się, że nowym wybrankiem jej serca jest kolega z planu "Drugiego oblicza" - Ryan Gosling.

RB


Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Eva Mendes | aktorka | Ryan Gosling

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje