Reklama

Reklama

Heather Locklear: Nowa miłość

Małżeństwa najwyraźniej jej nie służą.

Popularność przyniosła jej opera mydlana "Dynastia: Pojednanie", gdzie zagrała Sammy Jo - dziewczynę, która z manipulatorki wykorzystującej ludzi zmienia się w czułą matkę i kobietę. Prywatnie to raczej Heather Locklear (52) podporządkowywała się innym.

Choć wychowała się w luksusie, podobnie jak jej trzy starsze siostry, w kochającej się rodzinie, piękna i pełna wdzięku - nigdy nie była pewną siebie osobą. W odzyskaniu poczucia własnej wartości nie pomogła jej też za bardzo psychologia, którą studiowała na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles.

Reklama

Nieudane okazało się jej pierwsze małżeństwo z muzykiem rockowym Tommym Lee - ekscentrycznym perkusistą grupy Mötley Crüe. Potem aktorka związała się z Richiem Samborą - gitarzystą zespołu Bon Jovi.

Strzeżcie się takich przyjaciółek

Niestety, po 12 latach w 2006 roku i to małżeństwo zakończyło się rozwodem. Cios był tym boleśniejszy, że jej najlepsza przyjaciółka - Denise Richards, którą nieraz ratowała przed krewkim mężem Charliem Sheenem, okazała się jej następczynią! Za ten "przypadek miłosny" Locklear zapłaciła depresją i uzależniła się od leków nasennych.

W 2007 roku zaczęła się spotykać z kolegą z "Melrose Place" - Jackiem Wagnerem. Jack stawał na głowie, by czuła się szczęśliwa. I chyba tak było, bo w w 2011 roku para zaręczyła się. I gdy wszyscy szykowali się na ślub, oni ogłosili swoje rozstanie.

Na szczęście aktorka szybko się pozbierała. Wielkim wsparciem jest dla niej córka Ava (17) ze związku z Samborą. Ostatnio aktorka pokazuje się z Markiem Manim. To znany w Los Angeles chirurg plastyczny. Interesująca odmiana po niewiernych muzykach i egocentrycznych aktorach.

PA


Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Dynastia | Heather Locklear | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy