Reklama

Reklama

Heidi Klum i Seal kłócą się o dzieci

Miał być pokojowy i szybki rozwód, a zapowiada się na walkę z obu stron. Była niemiecka modelka Heidi Klum i brytyjski piosenkarz Seal kłócą się o to, gdzie zamieszka czwórka ich dzieci.

Wniosek o rozwód w Wielki Piątek złożyła Heidi Klum, ale zaznaczyła w nim, że dzieci mają mieszkać z nią, jednocześnie zgadzając się na to, by prawo do opieki mieli oboje. To dla 40-letniego Seala zdecydowanie za mało, więc postanowił również złożyć pozew, w którym uwzględnił swoje żądania. Brytyjczyk chciałby, by 7-letnia Leni, 6-letni Johan, 5-letni Henry i 2-letnia Lou mieli dwa domy. Raz mieszkałyby u niego, a raz u swojej matki. W systemie rotacyjnym.

Kolejnym powodem do niezgody może być podział majątku. Przypuszcza się, że najtrudniej będzie dojść do porozumienia w sprawie luksusowej willi w dzielnicy Brentwood w Los Angeles, którą kupili jeszcze wspólnie w grudniu 2010 roku za 10 milionów euro.

Reklama

Heidi Klum i Seal rozstali się w styczniu po siedmiu latach małżeństwa. Publicznie oboje zapewnili, że chcą rozstać się pokojowo, by jak najmniej obciążać dzieci.


Styl.pl/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum | Seal | małżeństwa | rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy