Ich pierwsze zawody

Czy wiesz, że wśród wielkich gwiazd show-biznesu są... lekarze, stolarze i nauczycielki?

Niektóre z dzisiejszych sław nawet nie marzyły o karierze w show-biznesie! Wystarczył jednak przysłowiowy łut szczęścia, by ich los się odmienił.

Przystojny Gerard Butler pracował jako kelner. Gdy pewnego dnia w jego kawiarni pojawił się reżyser Steven Burkoff, od razu zaproponował Gerardowi rolę w swoim filmie. Podobnie było ze znaną z serialu "Chirurdzy" Ellen Pompeo. Łowca talentów spotkał ją na... ulicy. Ellen natychmiast rzuciła pracę w barze i zaczęła grać w filmach. Kariera sama zapukała do jej drzwi.

Obróbka talentów

Oprócz zawodu aktora, Marcin Dorociński może się pochwalić jeszcze jedną profesją. Przystojny artysta jest bowiem technikiem obróbki skrawaniem.

Wywiad z gwiazdą

Niewiele osób wie, że najseksowniejszy aktor Hollywood Brad Pitt jest z zawodu dziennikarzem. Zanim zadebiutował w świecie filmu, biegał po ulicach Springfield jako reporter.

Poniżej poziomu murawy

Zanim podbił świat sportu, pracował pod ziemią. Jeden z najpopularniejszych piłkarzy ostatnich lat Jerzy Dudek jest bowiem z zawodu górnikiem.

Znieczulenie działa?

Wizyta u stomatologa może być całkiem przyjemna. Zwłaszcza jeśli zajmie się nami doktor Ada Fijał. Piękna aktorka od borowania woli jednak granie w filmach.

Jutro klasówka

Popularna dziennikarka i prezenterka Agata Młynarska nie planowała kariery telewizyjnej. Absolwentka polonistyki wchodziła w dorosłość jako "pani od polskiego".

Aż wióry lecą!

Ponoć Harrison Ford ma w domu piękne meble. Możliwe, że aktor wykonał je sam, bo przystojny Indiana Jones jest z zawodu stolarzem.

Justyna Kasprzak

SHOW 1/2011

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje