Reklama

Reklama

Idealna para

On grał zakochanego chłopaka, ona - chorą na nowotwór dziewczynę.

W 2001 roku na planie dramatu "Słodki listopad" Keanu Reeves i Charlize Theron spotkali się nie po raz pierwszy.

Ale po raz pierwszy nawiązała się między nimi wyjątkowa nić porozumienia. W czasie premiery filmu Charlize była dla Keanu jedynym oparciem po tragicznych wydarzeniach tamtego roku - w wypadku samochodowym zginęła narzeczona aktora, a jego chora na białaczkę siostra Kim umierała.

Doceniają każdą wspólną chwilę

Przez lata przyjaźnili się, ale kilka tygodni temu paparazzi przyłapali ich na romantycznej randce w jednej z eleganckich restauracji Hollywood. Ciepłe uściski i pocałunki Keanu i Charlize mogą wskazywać na to, że ich znajomość weszła w nowy etap. Tym bardziej, że aktorka 1 stycznia tego roku rozstała się po 9 latach związku z Stuartem Towsendem. Chociaż oficjalnie nie podała przyczyny, mówi się o zdradzie, jakiej miał się dopuścić Stuart.

Reklama

Znajomi pary są zgodni - Keanu i Charlize są dla siebie stworzeni, wiedzą o sobie wszystko i byli dla siebie oparciem w najtrudniejszych chwilach. Teraz jednak nie chcą zapeszać i oficjalnie potwierdzać tego związku. Chcą cieszyć się każdą chwilą wspólnie spędzona w Kaliforni - mieszkają razem w Los Angeles.

MW

Życie na gorąco 22/2010

Życie Warszawy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy