Reklama

Reklama

Jak ja cię nie lubię!

W show-biznesie nasilają się konflikty, a kipiący złością celebryci coraz częściej nie przebierają w słowach...


Agnieszka Szulim kontra Doda

Urażona Doda (29) poskarżyła się dyrekcji telewizji TVN na dziennikarkę Agnieszkę Szulim (35). Ta druga na antenie tej stacji zakpiła sobie z wypadku, piosenkarki, która doznała urazu kręgosłupa po upadku ze sceny. Szulim twierdziła za to, że po tej aferze ktoś groził jej pobiciem. Fani Dody naśmiewali się w internecie, że dziennikarka TVN zanim pójdzie na imprezę, sprawdza listę gości, żeby... nie spotkać tam Dody, gdyż mogłoby dojść do rękoczynów!

Grażyna Szapołowska kontra Jan Englert

Spór Grażyny Szapołowskiej (60) i Jana Englerta (70) znalazł finał w sądzie. Aktorka żądała przywrócenia do pracy w Teatrze Narodowym. Została zwolniona przez słynnego aktora, który jest tam dyrektorem, za to, że nie przyszła na przedstawienie, ale wzięła udział w telewizyjnym show Bitwa na głosy. Aktorka przegrała, sąd przyznał rację dyrektorowi Englertowi.

Reklama

Joanna Szczepkowska kontra Krystyna Janda

Dawne przyjaciółki Joanna Szczepkowska (61) i Krystyna Janda (60) są skłócone już od 30 lat! Rzekomo jedna drugiej czegoś pozazdrościła, gdy pracowały w warszawskim Teatrze Powszechnym, nie chcą już nawet mówić, czego. Niedawno publicznie obrażały siebie wzajemnie, jedna w radiu, a druga w internecie. Niby to Janda odebrała Szczepkowskiej rolę w filmie, którego jednak nigdy nie nakręcono...

Modelki Anja Rubik (30) i Joanna Krupa (34), które zazdroszczą sobie urody, pokłóciły się o... futra. Krupa jest obrończynią zwierząt i futer nie uznaje. Rubik za to je uwielbia i ma ich aż cztery!

Edyta Górniak kontra Karolina Korwin-Piotrowska

Seria złośliwych uwag Karoliny Korwin- Piotrowskiej (42) na temat Edyty Górniak (40), m.in. o jej "niedojrzałości emocjonalnej" i marnowaniu talentu w telewizyjnych show, spotkała się z ostrą ripostą piosenkarki. Nie kryjąc swej antypatii, Górniak skrytykowała urodę Korwin-Piotrowskiej, nazywając ją "najbrzydszą dziewczyną w klasie".

Kuba Wojewódzki kontra Robert Kozyra

Dziennikarze i celebryci Kuba Wojewódzki (50) i Robert Kozyra (45) pałają do siebie ogromną niechęcią i obrażają się często w publicznych wypowiedziach. Kozyra nazwał Wojewódzkiego "tchórzem pozbawionym klasy" oraz "hipokrytą", wytykając mu brak ogłady w wyrażaniu się o znajomych kobietach i poświęcanie przyjaźni dla pieniędzy. Kuba Wojewódzki zaś obśmiał Kozyrę za chamstwo. Mówił też, że Kozyra groził, że mu "przypier... li". Konflikt wziął się podobno stąd, że Kozyra jako dyrektor pewnego radia nie dał pracy Wojewódzkiemu...

Reklama

Reklama

Reklama