Reklama

Reklama

Jak wyszli na tej miłości?

Kochali się i kłócili. Rozstawali i schodzili. Maserak jak huragan wszedł w życie starszej o 16 lat aktorki.

Nie widzieli się dwa tygodnie. Rafał Maserak (27) właśnie wrócił z USA. Poleciał tam z Agustinem Egurrolą na mały rekonesans: w Nowym Jorku odwiedzili kilka szkół tańca i klubów. Wpadli do Las Vegas. Oprowadzał ich Tomasz Barański (tancerz, były partner Edyty Herbuś), który w USA przebywa od kilku miesięcy. Taka męska wycieczka.

Ale Rafał już jest w Warszawie. Stęsknił się za Anitą... Tę namiętność widać zresztą na zdjęciach. Zrobiono je w środę, 20 lipca, w jednej z modnych warszawskich kawiarni przy ulicy Żurawiej...

Środa, 20 lipca: Żurawia przy Placu Trzech Krzyży

Jeszcze kilka lat temu tak mógłby zaczynać się tekst o Rafale Maseraku i Małgorzacie Foremniak (44). Kochali się i kłócili. Rozstawali i schodzili. Maserak jak huragan wszedł w życie starszej o 16 lat aktorki. Dla niego odeszła od męża, Waldemara Dzikiego (choć do dziś się nie rozwiedli). Od początku zdawała sobie sprawę, że to nie może się udać i że ten romans nigdy nie stanie się związkiem.

Reklama

Różnica ich doświadczeń życiowych i wzajemne oczekiwania okazały się w końcu zbyt wielkie. Ostatecznie rozstali się trzy lata temu. Dziś nie utrzymują kontaktów.

Z Anitą Leśniak-Kopiec Rafał Maserak zaczął spotykać się mniej więcej rok temu. Modelka, atrakcyjna blondynka, jest dziewczyną w jego typie. Kiedy się poznali, była w trakcie rozwodu z Jerzym Kopcem, menedżerem sportowym z Nowego Sącza. Ma trzyletnią córkę. Od tamtej pory Rafał i Anita są parą. To Anita kibicowała Rafałowi, kiedy tańczył z Agnieszką Jaskółką w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". To Rafał na co dzień ma kontakt z jej córką.

Środa, 20 lipca: Wilcza róg Mokotowskiej

A Małgorzata Foremniak? Od rozstania z Rafałem media kilkakrotnie emocjonowały się każdym mężczyzną, z którym się pojawiała. Za każdym razem prosiła, żeby nie pytać jej o sprawy prywatne.

Znajomi mówią, że Małgorzata Foremniak jest sama. Kilka miesięcy temu zmarła jej mama. Aktorka nie skarży się, ma sporo zajęć: jest mamą adopotowanych dzieci Mileny i Patryka, będzie jurorką w kolejnej edycji "Mam talent". W środę 20 lipca spotkaliśmy ją w towarzystwie najstarszej córki, Aleksandry Jędruszczak (studiuje psychologię, ma za sobą debiut w serialu "Hotel 52") kilkaset metrów od Żurawiej, na roku Mokotowskiej i Wilczej.

Rafał i Małgorzata byli niemal w tym samym miejscu, niemal w tym samym czasie! Nie spotkali się. Na jej twarzy nie było widać uśmiechu...

WF

Życie na gorąco 30/2011

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje