Reklama

Reklama

Jaką będzie mamą?

Magdalena Popławska przygotowuje się do najważniejszej roli w życiu każdej kobiety.

Magdalenę Popławską (35) od kilku tygodni oglądamy w serialu "Nie rób scen". W tej chwili trwa przerwa w produkcji, z czego aktorka, która gra jedną z czterech przyjaciółek, Monikę, bardzo się cieszy. Potrzebuje teraz wyciszenia. Wiele wskazuje bowiem na to, że już niedługo zostanie mamą!

- Na początku nie czuła się najlepiej - opowiada jej koleżanka. - Musiała dużo odpoczywać i bardzo na siebie uważać. Często też odwiedzała lekarza. Na szczęście teraz, gdy jest już w 4. miesiącu, wszystko się unormowało. Lecz choć niektórym przyjaciółkom aktorka przyznała się do tego, że spodziewa się dziecka, na temat jego ojca milczy jak zaklęta.

Reklama

Nie lubi opowiadać o życiu prywatnym, a odkąd głośno komentowano jej rozstanie z aktorem Bartłomiejem Topą (47), jeszcze bardziej zamknęła się w sobie. O tym, jakim będzie rodzicem, zaczęła się zastanawiać po roli w filmie "Obietnica", gdzie zagrała mamę głównej bohaterki.

- Chciałabym się do tego dobrze przygotować, by dziecko, które kiedyś będę miała, dostało moją najlepszą wersję - tłumaczyła w wywiadzie. Cała rodzina, w tym starsza siostra Aleksandra (39), już zadeklarowała swoją pomoc, kiedy maleństwo pani Magdy będzie już na świecie.

13/2015 Rewia

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy