Reklama

Reklama

Jakie pragnienie ma w sercu?

Niedługo kończy zdjęcia do „Prawa Agaty”. I będzie mieć czas na podjęcie ważkich decyzji.

Doskonale wie, że ta decyzja do łatwych nie należy, ale szczęście, jakie ogarnia kobietę po dziewięciu miesiącach ciąży jest nie do opisania. Agnieszka Dygant (41) doświadczyła tego, ale mimo wszystko jest w niej lęk przed drugą ciążą.

Aktorka swoje pierwsze dziecko, syna Xawerego (4), urodziła dopiero w wieku 37 lat. Wiedziała, że to już jest czas na macierzyństwo i jeśli się nie zdecyduje, to za kilka lat będzie za późno.

- Na macierzyństwo zdecydowałam się dopiero cztery lata temu. Chciałabym mieć drugie dziecko. Mój syn jest sam. Chciałabym, aby doczekał się rodzeństwa, by nie czuł się nigdy samotny - deklaruje aktorka.

Reklama

Pani Agnieszka przez czternaście lat była jedynaczką, dopiero potem na świat przyszła jej siostra Natalia. I choć na początku nie miały wspólnego języka z racji dużej różnicy wieku, dzisiaj są sobie bardzo bliskie i świetnie się rozumieją.

Cała rodzina usilnie namawia aktorkę na ten krok, w tym także jej mama, która ma dziesięcioro rodzeństwa. I to ona najbardziej pomaga córce w opiece nad Xawerym.

To dla pani Agnieszki i jej partnera, reżysera Patricka Yoki (39), nieoceniona pomoc. Kiedy oboje pracują, mają pewność, że ich syn jest pod najlepszą opieką. To dla aktorki ważny argument przemawiający za decyzją o drugim dziecku.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że w serialu "Prawo Agaty" grana przez gwiazdę tytułowa bohaterka także jest w ciąży. - Aga znów weszła w ten klimat i zaczęła często wracać w rozmowach do tematu drugiego dziecka. Ma jednak wiele obaw. Martwi się, że kiedy jej dziecko będzie miało 10 lat, ona będzie już po pięćdziesiątce. Jej zdaniem to niesie ze sobą pewne ograniczenia - mówi nam znajoma gwiazdy.

Aktorka nie podjęła jeszcze decyzji, ale gdy jej synek upomina się o rodzeństwo, to jest to ważny argument do rozważenia. A Xawery coraz jaśniej wyraża swoje potrzeby i oczekiwania względem rodziców.

Dlatego niewykluczone, że już wkrótce pani Agnieszka obwieści synkowi dobrą nowinę.

41/2014 Świat i Ludzie

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy