Reklama

Reklama

Jeden facet jej nie wystarcza?

Piękna Latynoska szybko znudziła się młodszym ukochanym Casperem Smartem. Wprawdzie nie zerwała z nim, ale mówi się, że ma nowego kochanka.

Wygląda na to, że wygasł gorący romans słynnej aktorki i piosenkarki Jennifer Lopez (43) z młodszym o 19 lat tancerzem Casperem Smartem. Plotkarskie media za oceanem podają, że para wprawdzie nadal mieszka pod jednym dachem, ale w oddalonych od siebie skrzydłach rezydencji artystki, która liczy ponad trzydzieści pokoi. W tym samym domu pojawił się tymczasem przystojny, młody mężczyzna, który pomaga gwieździe przy dzieciach.

Plotkarze są pewni, że to jej nowy kochanek. Twierdzą też, że Lopez nie wyrzuciła z domu Smarta, bo boi się skandalu, który mógłby zagrozić jej interesom. Ale być może nie będzie musiała tego robić, bo znajomi tancerza przebąkują, że szuka on mieszkania do wynajęcia. Nie podejrzewają jednak, że mógłby zrobić coś wbrew woli kochanki, bo groziłoby to mu wyrzuceniem z jej zespołu.

Reklama

Być może jednak Casper Smart, który za sprawą romansu z Lopez stał się rozpoznawalnym w całym świeciecelebrytą, czuje się już na tyle pewny siebie, że może zaryzykować rozpoczęcie niezależnej od niej kariery. Ale mówi się też, że Jennifer Lopez umiera z zazdrości o nową ukochaną swego męża, piosenkarza Marca Anthony’ego (44), z którym od półtora roku jest w separacji.

Czyżby jej zachowanie wobec kochanka oznaczało to, że rozważa wycofanie pozwu rozwodowego i pojednanie z Markiem?

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | kochanek | Casper Smart

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy