Reklama

Reklama

Jest szansa dla jej miłości?

Od dawna byli zaręczeni. Przez prawie 20 lat, od kiedy trwa ich związek, myśleli o ślubie. Ale jakoś nie znaleźli czasu na zorganizowanie tej uroczystości. Teraz wygląda na to, że ich ślubu już raczej nie będzie.

- Nasza historia to filmowe love story. Poznaliśmy się na rejsie Stefanem Batorym. Ja byłam wtedy świeżo upieczoną mężatką, on był wolny - opowiadała Majka Jeżowska (55).

- Przeżyliśmy krótki romans. Ależ to było romantyczne. Potem każde wróciło do swego życia. 10 lat się nie widzieliśmy, aż pewnego dnia Darek stanął w drzwiach mojej garderoby...

Pan Dariusz był nie tylko partnerem i czułym opiekunem, lecz także menadżerem. Artystka daje w roku ponad 200 koncertów, więc jest stale w drodze. Ukochany zawsze jej towarzyszył.

Reklama

- Zdejmuje z mojej głowy masę problemów - mówiła piosenkarka. Ale na tegorocznym festiwalu w Opolu pana Dariusza przy artystce już nie było. Na oficjalnej stronie internetowej piosenkarki artystki widnieje nazwisko innego menadżera. Zbiegło się to z wyprowadzką pana Dariusza.

Dzisiaj figuruje on jako menadżer na oficjalnej stronie Piotra Gąsowskiego (51). Przez lata pan Dariusz nie odstępował Majki Jeżowskiej na krok. I w pracy, i w czasie wolnym. Menadżer pokazywał piosenkarce te zakątki świata, które kiedyś zwiedził, będąc marynarzem. Zaręczyli się podczas jednego z takich wypadów. Gorący klimat Australii sprzyjał romantycznym wyznaniom. Później piosenkarka nie ponaglała narzeczonego do ślubu.

Miała już przecież za sobą dwa małżeństwa. Pierwsze ze znanym kompozytorem Januszem Komanem, starszym od niej o 12 lat, z którym ma jedynego syna Wojtka, dziś już dorosłego.

- Gdy Wojtuś miał roczek, dostałam propozycję śpiewania dla Polonii za oceanem. Tuż przed wyjazdem zostałam pobita przez męża - opowiadała w wywiadzie. Mimo to pojechała.

Dwa miesiące za oceanem przeciągnęły się w lata. Wyszła tam za muzyka Toma Logana. - Był dla mnie przyjacielem, a dla mojego syna wspaniałym ojcem - mówiła artystka. Z kolei miłość z panem Dariuszem miała być na całe życie. Ale wiele wskazuje na to, że popularną piosenkarkę wielka miłość jeszcze czeka.

25/2015 Rewia

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama